2733
2734
عنوان

برگشت معشوق

105 بازدید | 16 پست

دعانویس می‌شناسین جواب گرفته باشین ازش  شمارشو بدین خصوصی . .

نمیبخشم کسیو که دروغ بگه نفرینش میکنم

حالم به اندازه کافی بد هست

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم نادعلی بخون

توکل کن به خدا

دعا نویس همشون کلاهبردارن

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

عزیزم به خودت مسلط باش 

الهی الهی به حق لحظه اذان به زودی دلشاد بشی 

نمیدونم چرا رفته اهل دعا نویس هم نیستم

ولی به دلم افتاد بهت بگم یه امام زاده تو استان ما هست شهر رشت آقا سید ابراهیم برادر امام رضا هرکس نذر کرده حاجت گرفته 

سوره مزمل هم زیاد بخون 

ذکر یا ودود هم 1021 بار بگو 

ایشالا مشکلت حل بشه عزیزم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
عزیزم به خودت مسلط باش  الهی الهی به حق لحظه اذان به زودی دلشاد بشی  نمیدونم چرا رفته اه ...

دارم میمیرم ابجییی

پروفشو عوض کرده عکس قدی گذاشته دورش بگردم انقد قربون صدقش رفتم

چرا خدا صدامو نمیشنوع

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

عزیزم میدونم حرفم اشتباهه. 

ولی تا جایی که میتونی برو دنبالش. با خدا واقعا نمیشه. من نمونه ای ای از کسایی هستم با جدیت گفتم خدا فقط خدا 

چی شد اخرش شکست خوردم  کمرم خورد شد 

از ته قلبم برات میخوام برگرده. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
عزیزم میدونم حرفم اشتباهه.  ولی تا جایی که میتونی برو دنبالش. با خدا واقعا نمیشه. من نمونه ای ...

فداتشم آبجی 

چیکار کنم دنبال چی برم نفهمیدم 

فداتشم آبجی  چیکار کنم دنبال چی برم نفهمیدم

دعانویس 

شم تراپی من رفتم نشد 

ختم چله  من رفتم نشد 

انواع نماز. حتی نمازی که یک ساعت طول می کشید رفتم نشد 

ختم صلوات  ۱۲۴ هزار تا رفتم نشد 

کلا چیز هایی که با خدا مربوط بود  نشد نشد نشد 

ولی باور کن چند نفر دیدم رفتن عشقشون برگشته 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
دعانویس  شم تراپی من رفتم نشد  ختم چله  من رفتم نشد  انواع نماز. حتی نمازی که ...

منم انقد با خدا حرف زدم نمیشه

الان چیکار کنم بنظرت

دارم میمیرم ابجییی پروفشو عوض کرده عکس قدی گذاشته دورش بگردم انقد قربون صدقش رفتم چرا خدا صدامو نم ...

الهی قربون دلت برم غصه نخور من حامله ام برات دعا میکنم 

علت به هم زدنش چی بوده آخه مشکلتون چیه اگه دوست داری بگو 

درکت میکنم خودمم یه زنم وقتی دلت با رفتن نیست جدایی سخته 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
الهی قربون دلت برم غصه نخور من حامله ام برات دعا میکنم  علت به هم زدنش چی بوده آخه مشکلتون چیه ...

نمیتونم قبول کنم بخدا نبودشو همش خاطرات جلو چشامه 

توروخدا دعام کن بیادم باش

همه میگن برنمی‌گرده

همه میگن حسمون میگه نمی‌رسی بهش

قلبم نمی‌فهمه که . .

اون خودشم حتی عین خیالش نیس

شاید براش متفاوت باشم اما نه انقدی که بخاطرم بخواد خودشو اذیت کنه

من احمق دوستش دارم 

نمیتونم قبول کنم بخدا نبودشو همش خاطرات جلو چشامه  توروخدا دعام کن بیادم باش همه میگن برنمی‌گ ...

عزیزمم 

میفهمم زمانی منم جای شما بودم. 

نمیتونم قبول کنم بخدا نبودشو همش خاطرات جلو چشامه  توروخدا دعام کن بیادم باش همه میگن برنمی‌گ ...

خودت رو ملامت نکن عزیزم خب دوستش داری دل عقل و منطق نمیشناسه حتی به اشتباه دلت وابسته اش شده از خدا میخوام آرومت کنه عزیزم 

رابطه جنسی هم داشتی؟ ممکنه بخاطر همون دیگه نخواد؟ اصلا دلیلش آخه چیه 

خودت رو ملامت نکن عزیزم خب دوستش داری دل عقل و منطق نمیشناسه حتی به اشتباه دلت وابسته اش شده از خدا ...

اره داشتیم

مفصله موضوع ما درخاست بده نمیخام اینجا بگم

2706