2752
2734
عنوان

🎂🎊تولد داریم چه تولدییییی🎊💃💃💃💃🎂🎂🎂

| مشاهده متن کامل بحث + 8631 بازدید | 687 پست
عزیزم😂😂😍😍

😊😇

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخلاق اش خوبه مهربونیه چمیدونم  عشق رو نمیشود توضیح داد😂

توصیف نمیشه کرد بله متوجهم

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
ارههه ، داداشمم ۲۰  خانواده خردادیان هستیم 😂

عه چرا تعلیق شدی

اره نارنجی  ۹ روز دیگه ازادم😂

برای منم این ملکه۷۰ زرد گرفت ۱۴ روز تعلیق شده بودم هعیی🥲🥲🤣🤣🤣🤣

عه چرا تعلیق شدی

سلام قشنگممم  

تگم کردی تعلیق بودم ، اره از خیلی وقته اومده بیشتر خاموش میخونه انلاینی ها رو میبینم 😆😂 

، 

گفتن امروز دلگیره 

گفتم چرا دلگیر ،تعلیق شدم 😐😐😐 

به خاطر اتفاق اخیر..

گویا موسیقی روح من است..
2706