2752
2734

داشتیم راجب این موضوع بحث می‌کردیم که یکی از پسرها گفت ؛

(نمیگم چه نسبتی باهام داشت چون خیلی از دوستان ندیده و نشناخته توهین می‌کنن بعد ادعا انسانیت و روشنفکری دارن)

پسره گفت:

من تا دلت بخواد تو جمع های پسرونه و مردونه بودم شاید از دوران مدرسه تا الان ۱۰۰۰ تا جمع رفتم 

با همه وجودم میگم اگر دخترها میدونستن پسرها پیش دوستانشان چه چیزهایی راجب دختری که باهاش رابطه جنسی داشتن میگن،در حالی که همون دختر اون با خودش فکر می‌کنه که این ادم با بقیه فرق داره ، منو دوست داره ، نه اینجور نیست و...

هیچ دختری حاضر نمیشد با هیچ پسری دوست بشه و رابطه قبل ازدواج داشته باشه

می‌گفت اگر کسی باور نداره و فکر می‌کنه اینجور نیست یا نه بهش بگید یک میکروفون به دوست پسر یا ... وصل کنه وقتی‌ می‌ره تو جمع دوستاش 

بعدش گفت بعد تجربه بسیارم میگم پسرها اکثرشان نه همه اکثرشان با دختری که قبل ازدواج رابطه داشتن ازدواج نمیکنن...با دختری که بدونن رابطه داشته ازدواج نمیکنن

اگرم ازدواج کنن پایدار نیست اگر بدونن همسرشان قبل ازدواج رابطه داشته تبدیل میشن به آدمای شکاک و عصبی و کاملا عوض میشن 

ممنون که اطلاع دادی 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

می‌گفت اکثر مرد های که فاز برداشتن و با دختری ازدواج کردن که خبر داشتن قبلا رابطه جنسی داشته اکثر اونا الان یا طلاق گرفتن یا در مرحله طلاقن 

می‌گفت ذات مرد اینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اینکه کاملا مشخصه .تو فرهنگ ما این کاملا پذیرفته نشده هست و هر چقدرم دخترا بخوان روشنفکر باشن. آخرش اسیبش فقط برا خانما میمونه .و به نظرم هییییییچ پسری ارزش نداره آدم خودشو مفت مجانی در اختیارش بذاره .چون اقایون بسیار بی جنبه تر و بیشعورتر از این حرفان 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸