2733
2734

اول از همه بگم ک ترس از بیماری دارم.....

رفته بودم کنسرت ی مدت پیش بعد حس کردم ک ی چیز تیز رفت تو پام ..هرچی دست کشیدم ب صندلیه واقعا چیز تیزی ندیدم..از اون روز همش تو ذهنمه که نکنه ردیف پشتی یکی از اون ادما چیزی کرده تو پام 🥲🥲خیلی ترسیدم..رشتمم رشته پرخطریه و بخشی از ترسم ب خاطر رشتم بوجود اومده

لطفا اگر میخوای ب سخره بگیری حرفمو ،چیزی نگی بهتره🤌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شروع وسواسه اگر دلت برای خودت میسوزه از الان جلوشو بگیر تا غول نشه. خودت میدونی به وسواس میدون بدی چی میشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شروع وسواسه اگر دلت برای خودت میسوزه از الان جلوشو بگیر تا غول نشه. خودت میدونی به وسواس میدون بدی چ ...

دو سه بار تراپی شدم عزیزم..خودم میدونم ب مرحله بدی رسیده...ولی هرروز خدا تو ذهنم مرور میکنم ک اون چیزی ک حس کردم چی بوده..نکنه مثلا سرنگ الوده بوده...این چیزا ب گریم میندازه💔

2706