2733
2734

یه برج تجاری هست مرکز خرید و اینا 

میگه با اجازه کی رفتی 😐گفتم مگه اجازه میخواد میگه با کی رفتی می‌گم تنها 

میگه چرا با من نرفتی 

میگم تو که نیستی 

میگه چرا وقتی هستم نمیگی این همه میگم کجا بریم 

منم بهش گفتم خب الان خرید دارم میخوای برگردم پس فردا با هم بریم برام خرید کن 😂🥴خوب گفتم ؟

الان میگه چی لازم داری الان 🥴😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اجازع ک نه ولی بهتره در جریان باشه

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

عجب جواب خوبی بهش دادی آفرین😁

هر چه قدر طوفان زندگیت بزرگتر باشه ،رنگین کمونِ بعدش قشنگتره🧚‍♂️       🎀به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...🎀                                            لطفاً امضامو کپی نکنید❌                                                        
منظورت همون دوست پسره؟  چقدباحاال اینقدخوشم میادیکی اینجوری گیرم بده😁

لا اله الا الله😂😂😂

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706