2733
2734

همین ک سختگیره اغلب تنهام ولی تو تخیلاتم وقتی فکر میکنم مثلا ترکش کردم یکی دیگه بره سراغش حسودیم میشه بدم میاد

مریض میشم از اخر🤕

چون یکم خوش برو روعه دخترا بهش نخ میدن یبار باهاش رفتم بازار بار اول و اخرم بود😐 از فروشنده ها جلوش اصلا لحنشون عوض میشد حتی

عجب

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

الان نقش کلمه‌ی پارادوکس تو مفهومی که می‌خواستید منتقل کنید چیه؟!  

تضاد یا تناقض به عنوان معادل فارسی‌ش چی کم دارند که به کار نمی‌برید؟! اینطور وجهه‌ی کلامتون بالا نمی‌‌ره ها!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزت نفستو ببر بالا 

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢