2733
2734
عنوان

لایک کنید صلوات براتون بفرستم 😍

99 بازدید | 24 پست

خودتون هم هر چندتا دوست داشتید بفرستید. به حضرت محمد هدیه کنید 

من ۱۴ تا می‌فرستم 

خدا مشکلاتون رو حل کنه

کاربر پسر/ کاربری دست دو نفره  گاهی وقتا من گاهی وقتا جن ها 😊

۱۴

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی جان بیا تاپیک منو گزارش بزن قربونت ثواب داره از صبحی دارم میگم🥲🥲😄

اگر من گزارش بزنم تعلیق میشم. و شما هم تعلیق میشی  🥺 اگر نبود براتون میزدم. یکی رو همینطوری تعلیقش کردن 

الهی به عالیترین نحو حاجت روا شین لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران ،ازدواج خانم های سن بالا و امضام‌ دعا کنید ممنونم 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی به عالیترین نحو حاجت روا شین لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران ،ازدواج خانم های سن بالا و ا ...

همچنین حتما. اگر ختم و دعا می‌خواین. من تاپیک های پربازدیدی رو میشناسم ماله دعا و فروش خونه هست اگر خواستید لینکشو بهتون میدم

لطفاً برای حاجت دوستان خوبم 

@اعتصامی  

@مائده6525221    

@زهراگله    

@دختری_که_جک_ولش_کرد    

@دل_غمگین     

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
پس باید چیکار کنم این بترکه؟؟دیگه چه راهی هست برای ترکیدن تاپیک؟

به نی نی یار بگید. اگر خصوصی باشه حذف میکنن.  اگر ن باید دوشنبه بزارید تو حذف تاپیک 

2706