2752
2734

عمو مادرم ، یه خونه دوطبقه داشت که طبقه پایین و اجاره داده بود به یه زوج ، بچه نداشتن و شوهره می‌رفت بیرون شهر سرکار و مثلاً چند روز یکبار میومد خونه ...

زنمو مامانم هم باردار بود ، بچه دومشون 

عمو مامانم وضعیت مالی خیلی خوبی داشت .

ما هروقت می‌رفتیم خونه عمو ، این خانومه اونجا بود .

یه چادر رنگی سر میکرد میومد بالا و با عمو بگو بخند میکرد.

و از عمد یه تیشرت جذب یقه باز قرمز میپوشید هی چادر رنگیشو میزد کنار ...

من با اون سن متوجه رفتار غیر عادی خانومه میشدم ..

اینم بگم خدایی زنمو مامانم چیزی کم نداشت بدن توپر و سفیدی داشت .

دیگه همسایه ها هم فهمیده بودن ، این خانومه خرده شیشه داره....

هرروزم به یه بهونه میومد بالا یا میگفت؛شوهرم نیست حوصلم سرمیره.

هرکاری داشت به عمو مادرم می‌گفت ، عمو مادرم خوش چهره و همچنین پولدار بود.

اینجور زنا کمبود دارن 

چی بگم والا خاک تو سرشون 😑 

شوهر بیچارشون از دست این ج.نده ها چی میکشه

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا اینکه کم کم  ،عمو هم از زنه خوشش اومد شوهر هم که نبود اطلاع نداشت .

زنمو اومد به پدر مامانم گفت که؛ رفتار (حسین )عوض شده ، دیگه درست محل نمی‌ده .

بهش گفتم عذر زنه رو بخواه ، گفته؛نه گناه داره شوهرش نیستش و ماموریته یه زن تنها چیکار کنه ...

آقاجونم رفت با عمو حرف زد ، انگار عمو جادو شده بود ....

تا اینکه عمو اومد گفت؛من می‌خوام با خانومه ازدواج کنم...

گفتیم؛شوهر داره ...

گفت؛غیابی طلاقش داده ....

به زنمو گفت؛ تو میخوای بمون میخوای هم طلاقت میدم ، هواتم دارم :)

تا اینکه....

تا اینکه کم کم  ،عمو هم از زنه خوشش اومد شوهر هم که نبود اطلاع نداشت . زنمو اومد به پدر مامانم ...

خب ادامش

پایان باز عزیزم

حدس بزنیم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

هیچی تا اینکه عموم تو بارداری ، از استرس و غصه حالش بد شد ...

دکتر ختم زایمانش داد و گفت؛ برا بچه مشکل پیش اومده ...

دیگه عمو هواسش از زنه برداشته شد ...

و زنه یهو غیبش زد ...

انگار اصا وجود نداشته ...

بچه عموم ، الان که ۱۷سالشه مشکل پیدا کرده ...

مثل بچه های اتوتیسمیه...

نه حرف میزنم نه هیچی و هرچی میخواد فقط داد میزنه 

دکتر گفت از استرسی که ، به مادر تو بارداری وارد شده...

عمو هنوز که هنوز خودشه سرزنش میکنه

گاهی خیلی دیر میشه.  و پشیمونی سودی نداره  زنیکه. .جن.ده

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم

اخخ اخ ، چقدر از ادمای ح..رومزاده بدم میاد زن عموت باید میرفت

نه تو مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی ، به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به آن لحظه شادی که گذشت غصه نیز می گذرد ، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...بچه ها توی زندگی لحظات خوب و بد زیاد داریم ، که فک میکنین بدترین و سخت ترین لحظاتن ، باور کنید هیه کدوم نمیمونن ، میگذرن و میرن ، قدر داشته هاتون ، پدر و مادر ، برادر و خواهر ، دوست و فامیل رو بدونین ، با ادمایی ک باهاتون خوبن بی نهایت خوب باشید و مهربون ، همیناست که میمونه ، اگر کسی بد اخلاق و عصبی و یا باهاتون نمیجوشه ، لازم نیست باهاش بد رفتار کنید فقط فاصله بگیرید و بگذرید ، چیزایی هست که شما در موردش نمیدونین ، خوبی هارو جبران کنید کسی قراردادی نداره بهتون خوبی کنه ، توی لحظات قهر و عصبانیته ک ارزشتون باید نشون داده بشه ، هیچ موقع توی این لحظات کسی رو خراب نکنین ، ازش بد نگید ، هر چیزی رو ب زبون نیارید و خط قرمزا و حساسیت ها و راز های طرف رو روی دایره نیارید ، بعد خودشتون پشیمون میشین...سعی کنید پول در بیارید و پس انداز کنید ، معمولا توی زندگی خیلی بکارتون میاد ، اما هیچ موقع بخاطرش انسانیتتون رو زیر پا نزارید ، و بابتش غصه نخورید ، اما تمام تلاشتون رو هم برای بدست اوردن و نگه داریش انجام بدید ، حد اعتدال در پرداختن بهش هم فراموش نشه ، بهترین راه برای حفظش خرید اول مسکن ، اگر نمیرسه طلا و بعد خودرو ، اگر نمیرسه دلار هست ، و راه افزایشش هم کار کردن و سرمایه گذاری ...به خودتون برسید و خوش پوش باشید ، ادم تمیز و با لباس های خوب و دندان های سفید و مرتب و بوی خوب و تمیزی و عطر با کفش های تمیز و لباس های خوش رنگ همراه با لبخند رو همه دوست دارن....کتاب بخونید رمان بخونید تاریخ بخونید و بیهوده وقتتون رو هدر ندید ، با یجا نشستن و زیاد خوابیدنو یا زیاد بیرون و تفریح زیاد کردن موافق نیستم و کار درستی نیست چرا ک ارزش ها و موقعیت های ایندتون رو به خطر میندازه ، سعی کنید اطلاعاتتون رو از محیط پیرامونتون ، از مسایل روز از تلفن های هوشمند از بازار ، اجناس ، از اونچیزی ک توی زندگی خودتون یا اطرافیانتون بهشون میپردازن بالا ببرین.... اگر تا اینجا خوندی توی تاپیکی ک گفتم خوشحال میشم شرکت کنی و از چیزایی ک شخصا و با تجربه بدست اوردی یا فهمت راجب مسایل جالب و کاربردی رو بهم بگی ، ممنونم
اونوقت منه مجرد اینطوری بلد نیستم مخ بزنم... ۲۸ سالمم شده دیگه یادم نمی‌گیرم🫣

بهتر اينا مخ زن نيستن خرابن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
اونوقت منه مجرد اینطوری بلد نیستم مخ بزنم... ۲۸ سالمم شده دیگه یادم نمی‌گیرم🫣

هیچوقت طرف مرد متاهل نرو.  کارما بد جوابتو میده به همجنست خیانت. نکن اون زن. هنرمند نیست که اینطور حسرت. استعدادش میکشی

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
2706