2752
2734
عنوان

نامزدم دختربازه💔میگه زن سرتاپا عملی و مغازه دار میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 75 پست

معلم مملکتی مثلا جمع کن بابا اعصابم خورد شد

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجور معلم حقوق هستی و ارزش هات رو زیر پا له کردی چجوری تحقیر میشید و سکوت میکنی اون اقا زن جنتلمن میخواد زنی ک جلو احساساتش رو بگیره وا نده دختر تو صد تو نشونش دادی و هیچ هیجانی براش نذاشتی دختر خوب گاهی از خود گذشتگی برای جنس مخالف ادمو احمق نشون میده

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه

الفاتحه،،، ی فاتحه بخون برا همیشه تمومش کن،،، این شوهر بشو نیست خودتم خوب میدونی همش بهونه س بگیر نیست

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

خانوم محترم من نصف اینکارا رو برای شوهرم انجام نمیدم ،اگه بدم که رو سرش حلوا حلوا میکنه

چرا اینقدر ضعف داری؟؟؟

اینو میخوای چیکار؟؟؟

نمیخوام ناراحتت کنم ولی اگه تا آخر عمرت مجرد بمونی بهتر از ازدواج اینطوریه

چون تاپیک‌دوس پسر ممنوعه خانوم کارآگاه

کارآگاه؟ چیز مهمی کشف کردم؟! 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

چرا با خودت این کارو میکنی دختر خوب😔

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706