2733
2734
عنوان

خوراک گوجه بادمجون با گوشت میشه؟

119 بازدید | 21 پست

چندروزه خیلی برنجی میخوریم. خسته شدم. به شوهرم گفتم امشب بادمجون و گوجه سرخ میکنم با نون بخوریم. گفت پس گوشت چرخی هم قلقلی کن بنداز توش باهاش بخوریم خوشمزه میشه. من گوشت چرخی با گوجه خوردم ولی اینجوریشو نه دیگه... کسی خورده تاحالا؟؟؟ استاد کار هم اومده نمیشه جلو اونا برم درست کنم بنظرتون پختنش طول میکشه؟ 😑

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره چرا نشه من درست می کنم  غذا مال شماست هرچی دوست داری بریز مهمون که نداری

اخه میترسم بد شه. من تاحالا گوشت قلقلی درست نکردم میشه دستور پختشو بذاری عزیزم

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
چرا نشع نشد نداره هم قلقلی میشه هم میشه سرخش کنی گوشت چرخیو با پیاز قاطی کوجه بادمجان کنی

نه شوهرم میگه قلقلی باشه‌ من چون بلد نیستم همیشه از زیرش در میرفتن امشب خودش گوشت گذاشته بیرون اب شه دیگه باید درست کنم. میترسم خراب کنم

اخه میترسم بد شه. من تاحالا گوشت قلقلی درست نکردم میشه دستور پختشو بذاری عزیزم

ی پیاز رنده کن گوشت و پیاز و ادویه رو ورز بده و قلقلی درست کن سرخشون کن و به گوجه بادمجونت که از قبل پختی اضافه کن و ی ربع بیست دقیقه وقت بده تا جابیفته

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

خیلی خوشمزس 

قلقلی ها روسرخ کن، بادمجون سرخ شده و گوجه حلقه و رب و ادویه اضافه کن. یکمی اب بریز بزار جا بیوفته 

خیلی عالیه. ما میگیم کوفته بادمجون 

وزن اولیه 97/400 تاریخ(1401/3/16)💫وزن دوم 95/300 تاریخ(1401/3/28)💫وزن سوم 93/350 تاریخ(1401/4/10)💫وزن چهارم 93 تاریخ (1401/4/27)💫وزن پنجم 90/700 تاریخ (1401/5/24)💫                         (با افتخار به هدف اولم رسیدم 😍😍😍😍خواستن توانستن است🤗پیش به سوی هدف دوم 85 کیلو) 💫 وزن ششم 89/400 تاریخ (1401/6/11)💫وزن هفتم 88/500 تاریخ (1401/6/30)💫وزن هشتم 87/650تاربخ (1401/7/15)💫وزن نهم86/900 تاریخ (1401/7/28)💫 اراده ام ضعیف شد و آنفولانزا هم گرفتم باعث شد کل آبان ماه رو رژیم نباشم 😪 از اول آذر قوی تر از قبل شروع کردم 😍 وزن دهم 86/300 تاریخ(1401/9/6)💫(با افتخار به هدف دومم رسیدم) وزن یازدهم 85 تاریخ(1401/9/18)💫
نه شوهرم میگه قلقلی باشه‌ من چون بلد نیستم همیشه از زیرش در میرفتن امشب خودش گوشت گذاشته بیرون اب شه ...

پیاز رنده ریز کن ابش بگیر با گوشت چرخی ورز بده یکم فلفل سیاه زرد چوبه یا هر ادویه ای که خودتون دوست دارین اضافه کنه با یکم نمک بعد قلقلی کن کوچولو بذار یه ساعت تو یخچال بعد تو روغن سرخ کن 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی پیاز رنده کن گوشت و پیاز و ادویه رو ورز بده و قلقلی درست کن سرخشون کن و به گوجه بادمجونت که از قبل ...

از قبل گوجه بادمجونمو درست کنم؟ بادمجونم سرخ کردم  فقط گوجه مونده درست کنم. بنظرت از اول بذارم با گوجه بپزه . یوقت خام نمونه

سیب زمینی ، بادمجان، کدو همه حلقه شده، مواد گوشت قلقلی رو آماده کنید اما قلقلی نکنید. 

حلقه بادمجان، مواد گوشتی، حلقه کدو ،

حلقه بادمجان، مواد گوشتی، حلقه سیب زمینی

یعنی مواد گوشتی مابین دوتا حلقه باشه، یه جورایی عین همبرگر، بعد این رو به صورت ایستاده دورتادور ماهیتابه بچینید.

میتونید حلقه پیاز و گوجه هم اضافه کنید، با هر نوع چینشی که خودتون دوست دارید.کامل ماهیتابه پر بشه از حلقه هایی که عمود بر کف قرار دلدید، بعد سس درست کنید، آب و رب و نمک و آبغوره ، زردچوبه و فلفل

سس رو بریزید روی مواد، کمی هم روغن اگر چرب دوست دارید. بذارید روی حرارت بسیار کم، آروم اروم بپزه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
خیلی خوشمزس  قلقلی ها روسرخ کن، بادمجون سرخ شده و گوجه حلقه و رب و ادویه اضافه کن. یکمی اب بری ...

اها کوفته بادمجون میگم هرچی سرچ میکنم بالا نمیاد احتمالا اینو بزنم بیاد پس ابم میریزی. من گوجه رو خورد میکنم حلقه دوست ندارم‌ چون ابش زود خشک میشه میترسیدم با کوشت چرخی بذارمش پس باید اب بریزم توش

از قبل گوجه بادمجونمو درست کنم؟ بادمجونم سرخ کردم  فقط گوجه مونده درست کنم. بنظرت از اول بذارم ...

گوجه تو بریز بذار بپزه گوشتتم از قبل تقریبا پخته ی زمان کوتاه بده که مزه گوشت به خوراکت دربیاد 

گوجه تو بریز بذار بپزه گوشتتم از قبل تقریبا پخته ی زمان کوتاه بده که مزه گوشت به خوراکت دربیاد 

بعدش خودت تست کن خام نبری سر سفره 

سیب زمینی ، بادمجان، کدو همه حلقه شده، مواد گوشت قلقلی رو آماده کنید اما قلقلی نکنید.  حلقه با ...

این جوری هم میتونی درست کنی 

2706