2733
2734

من چهارسال با یکی بودم مامانامون هم درجریان بودن عجیب دوسم داشت جوری ک داداش خودش تعجب کرده بود

یه مدته حس میکنم علائم پارانوئید داره شکای بی پایه اساس داره توهین میکنه..

بعد خودمم بهش شک کردم جون یه دختر فالو کرد از همکلاسیای دانشگاهش بعد ک بهش گفتم انفالوش کرد

یا مثلا یسری امتحانش کردم شروع کرد حرف زد..

من قبلا انقدر دوسش نداشتم ولی الان حسم هر روز بیشتر میشه خیلی دوسش دارم و دارم زجر میکشم واقعا

الانم سر یچیز مسخره بهم شک کرد هرچی از دهنش درومد گفت منم هرچی پیام دادم فقط سین میزنه جواب نمیده 

نمیدونم ازم سرد شده یا واقعا شک داره..چیه

بنظرتون چجوری بهش بفهمونم ک واقعا دوسش دارم و کاراش داره اذیتم میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان اینجا همه بهت میگن کات کن 

اما الان من میبینم اکثر پسرا همینن 

حتی ما خود ذخترا هم همینیم روی کسی که دوسش داریم بی دلیل حساس میشیم و گند میزنیم اونا که مردن جای خود 

بنطر هردو قبل ازدواج برید روانشناس

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
اون پارانوئید داره ولی رفتاراش بخدا رو منم تاثیر گذاشته دیگه حس میکنم منم مثل اون شکاک شدم

نامزد سابق من پارانوید داشتن،

فقط از این آدما دور شو که چیزی جز آسیب نمیرسونن بهت

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
الان اینجا همه بهت میگن کات کن  اما الان من میبینم اکثر پسرا همینن  حتی ما خود ذخترا هم ...

اخه الان شرایطم جوری نیست ک برم پیش مشاور ولی شکاش مسخره هست مثلا هیچی ازم ندیده یهو شک میکنه میره

با اینکه زیاد اعتقاد ندارم ولی اسی شهریوری هست؟

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2706