2752
2734

من انقد شبا تا دیر وقت بیدار می مونم دست خودم نیس ی مدته این شکلی شدمم حتی گوشیو میزارم کنار خوابم نمیبره شما چیکار میکنید با نظم ترتیب هستش کاراتون 

ب منم کمک کنید این عادتو بزارم کنار

ساعت چند میخابین چند بیدار مثلا 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

صبحا ساعت چند بیدار میشی؟

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه نمازخونی، خودتو مجاب کن نماز صبح بیدار شب و بعد از نماز عشا هم بخوابی

متاسفانه نماز نمی خونم ولی انشالله شروع میکنم خیلی دلم میخاد بخونم

یکی باشه که صبح بهش پیام بدی. از ذوق اون، صبح زود بیدار میشید، بعدش خب قاعدتا شب ها هم کم کم زودتر خ ...

کسیو ندارم پیام بدم 😕

فردا ساعت 9 بیدار شو تا شب نخواب

ساعت 8 9 شب شام بخور و بعد ساعت 10 برو تو جات بخواب 

گوشیتم برا ساعت 9 صبح فردا کوک کن 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
فردا ساعت 9 بیدار شو تا شب نخواب ساعت 8 9 شب شام بخور و بعد ساعت 10 برو تو جات بخواب  گوشیتم ...

والا خیلی خسته شدمم از این نوع حالت🤦‍♀️

حتما امتحان میکنم مرسی💗

والا خیلی خسته شدمم از این نوع حالت🤦‍♀️ حتما امتحان میکنم مرسی💗

درکت میکنم 

تو طول روز نباید بخوابی اصلا 

برا خودت برنامه ریزی کن که تو طول روز چکارا باید کنی

درکت میکنم  تو طول روز نباید بخوابی اصلا  برا خودت برنامه ریزی کن که تو طول روز چکارا با ...

از الان ک مجردم بایسی این عادت ترک کنم🤦‍♀️ب کارامم نمیرسم خیلی بده

مچکر دوستم🌸🦋