2733
2734
عنوان

ناراحتم نکنه خواستگارم پشیمون شده 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4305 بازدید | 109 پست
روحشون شاد عزیزم اینجا که همو نمیشناسیم مهم نیس کلی گفتم که یه وقت جای رودروایسی دار نگید وگرنه جسار ...

ممنون عزیزم جسارت نبود زحمت کشیدی گفتی از اشتباه در اومدم

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم

انشالله اینطوری ک فکر می‌کنی نباشه 

ولی اگه خدایی نکرده پشیمون شدن 

اصلااااا ناراحت نباش حتما ی حکمتی داره

منم این اتفاق واسم افتاد 

راستشو بخوای هم ناراحت شدم و هم بهم بر خورد 

خیلییییم گریه کردم 😐😂  

ولی بعد از چند وقت کاچی عمل اومد ک طرف زن باز بوده و تا ته همچی هم رفته 

هر وقت یادش میوفتم خداروشکر میکنم 

من تا حالا با 24سال سن حتی با ی پسر دوست نشدم 

زیادیش بود 

حیف میشدم 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم سه هفته پیش اول مامانش اومد یه هفته بعد پسرشو آورد  بعد دیگه زنگ نزدن 😂 اولش یکم اعتماد ب ...

شانس اوردی پس😂

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
اصلا نگران نباش شاید شرایط نیست اتفاقی افتاده  برای خواهرم دو تا خواستگار در  فاصله زمانی ...

نمیدونم والا

شایدم دلیلش همین باشه

چون پسره یه شهر دیگست مطبش

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
نیومدن

خدا وکیلی نشستی منتظر کسی که حتی خواستگاری ام نیومدن یه چیری گفتن رفتن اونم ده رووووز من جات بودم دیگه فراموش کرده بودم ده روز خیلیه نمبان دیگه فدا سرت بهش فکر نکن 

خدا وکیلی نشستی منتظر کسی که حتی خواستگاری ام نیومدن یه چیری گفتن رفتن اونم ده رووووز من جات بودم دی ...

بخاطرش با رلم کات کردم 🙁 دلم براش تنگ شده

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2706