2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از لحاظ منطقی از نظرتون نقطه‌ای که در تقسیمات شهری برایش شهرداری منطقه‌ای و ناحیه‌ای تعریف و تعیین شده و به عنوان نقطه‌ای از جغرافیای شهری شناخته می‌شه، چطور می‌تونه روستا باشه؟! 

از لحاظ منطقی از نظرتون نقطه‌ای که در تقسیمات شهری برایش شهرداری منطقه‌ای و ناحیه‌ای تعریف و تعیین ش ...

خب سوال پرسیدن مگه ایرادی داره؟!؟ 

من الان تو ی شهرستان هستم که شهرداری هم داره ، ولی روستاهای اطراف هم زیاد داره 

چون من معلم هستم خواستم ببینم اگه درخواست انتقالی مثلا به ناحیه ۱۹ تهران بدم ، ممکنه روستا بیفتم یا نه 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب سوال پرسیدن مگه ایرادی داره؟!؟  من الان تو ی شهرستان هستم که شهرداری هم داره ، ولی روستاهای ...

نه من اصلا اعتراضی بهتون نکردم که. 

جواب سوالتون رو دادم. می‌گم به لحاظ منطقی یک نقطه جغرافیایی یا جزو مناطق شهری قرار می‌گیره یا جزو مناطق روستایی... 

اما خوب در عین حال شهرها و روستاهای مجاور هم داریم که احتمالا تو مناطق مرز شهر و خارج شهر قرار دارند.