2733
2734

منم‌مثل تو😭😭😭سوالا خوب بود بی دقتی کردمممممم😭😭

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نهمم، درسم هم خوبه، فقط حوصله و انگیزه ندارم، چی کنم؟ تیزهوشان قبول نشم دیگه کلا قید درس میزنم، ...

برای نمونه هم تلاش کن در کنارش

اینکه دوست داری قبول بشی عالیه ولی قید درسو میزنم درست نیست

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
من نهمم، درسم هم خوبه، فقط حوصله و انگیزه ندارم، چی کنم؟ تیزهوشان قبول نشم دیگه کلا قید درس میزنم، ...

تیزهوشان قبول نشی بهتر از من که دارم نمونه درس میخونم به تو نصیحت 

All alone🙂
برای نمونه هم تلاش کن در کنارش اینکه دوست داری قبول بشی عالیه ولی قید درسو میزنم درست نیست

نمونه ضد درصد قبولم، ولی تیزهوشان یکم بیشتر باید بخونم، 

میدونم ولی واقا خسته شدم، قبول نشم نمونه هم نمیخام

نمونه ضد درصد قبولم، ولی تیزهوشان یکم بیشتر باید بخونم،  میدونم ولی واقا خسته شدم، قبول نشم نم ...

سلام وقت بخیر شما برای ریاضی و علوم کتاب چی خریدین؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

تو تیزهوشان نریدن واست به فکر کنکور باش

تازه اکثر تیزهوشانیا دبیرستان میرن مدرسه غیر دولتی 

خدایی فازت چیه اینو میگی

تیزهوشان تو راهنمایی مهمه تو دبیرستان که همه با استادای کنکوری میخونن زیاد فرقی نداره کدوم مدرسه باشی مهم اینه که خودت تلاش کنی

یکم عمیق به زندگیت نگاه کن مگه تیزهوشان اخرین راهه برا تحصیل ؟!!! امیدوارم همین قدر که اگاهین برا مسایل روز زندگی رو اعتماد بنفستون هم کار کنین 

کاربرمرد مرد مرد مرد مرد هستمممم
2706