2752
2734

وقتی خانواده شوهرتون فهمیدن واسشون پسر اوردین چه واکنشی نشون دادن مخصوصا شوهرتون. یا پدرشوهرتون یا مادرشوهرتون.  یه نفر پسر بدنیا اورد پدرشوهرش گوسفند قوربونی کرد 😍 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

هیچی کاملا خنثی

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی😐بگم یه جفت جوراب هم نخریدن باورت میشه؟حالا همسرم تک پسره.سر دومی هم میگفتن خدا کنه پسر باشه منم تو دلم گفتم نکه واسه پسر اولم خیلی کارا کردین 😕

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2706