2752
2734
عنوان

از فامیلای بی رحمتون بگید و بی عقلللل

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 41 پست
همش میخوان منو بیرون کنن ،همش به من میگن ولمون کن برو،آخه باباشون اخلاق درست حسابی نداره سرشون دادمی ...

اول که اصلا نباید جلوی بچه دعوا کرد این میشه اثراتش من خودم همه تجربه هارو دارم همه بدبختیارو کشیدم و دیدم و از اطرافیانمم تجربه کسب کردم همش میخوان بیرون کنن بی ادبی میکنن اثرات همون دعواهاست ولی من که ندیدم و نمیدونم و احتمالا حق با توعه وقتی پدر اخلاق درست نداشته باشه یا مادر کلا جو خانواده بهم میخوره مخصوصا که این مسئله پدره و اخلاقش بده 

دخترا اخلاقای باباشون بیشتر سرایت میکنه بهشون سر باباشونن باید خودت ی روز حقیقتو بهشون بگی سعی کن مادر با آرامشی باشی و توی دعواها با آرامش و کوبنده جواب شوهرتو بدی اگه عصبانی بشی هم دخترا متوجه بد میشن هم شوهرت نقطه ضعفتو میفهمه زیر زیری جواب بده

ی بارم با دخترات با سیاست بشین حرف بزن و با هم از مزایا و معایب خانواده باباشون صحبت کن و بهشون بگو انتخاب با خودتونه من که نصیحت میکنم نرید و اگه بخواید برید خودتون میفهمید

کار وقتی به اینجا برسه خودشون تجربه باید بکنن و دوباره برمیگردن پیش مادر چون محیط بد اطرافو تجربه نکردن و نصیحت پذیر نیستن باید تجربه کنن

که دنیا به دوری ز اولاد زهرا نیارزد💚🤍🌱ی بار وختر خاله بیشعورم اومد تو حسابم و رمزشو پیدا کرد 😑
اول که اصلا نباید جلوی بچه دعوا کرد این میشه اثراتش من خودم همه تجربه هارو دارم همه بدبختیارو کشیدم ...

من شایدباورت نشه یه زمانی انقدربامن دعوامیکردهرروزکتک،موهامومیکشیددورخونه میچرخوندچشمموکبودمیکرد بچه هام میترسیدن،دیگه بچه هامو ورداشتم فرارکردم نخواستن توهمچین محیط متشنجی بزرگ شن  ولی داداش دیوثم جای منولوداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شایدباورت نشه یه زمانی انقدربامن دعوامیکردهرروزکتک،موهامومیکشیددورخونه میچرخوندچشمموکبودمیکرد بچه ...

کار کن مستقل شو که دیگه محتاج این مرد نشی

بعد بچه هاتو بردار بزن به چاک برو ی شهر دیگه هیچکس نفهمه ردی از خودت نذار ی چادر بذار سرت هیچکس نبینتت با بچه ها برید قبلشم اگه بچه ها کلاس دارن بگو میبرمشون کلاس چه میدونم ی نقشه ای بکش فقط از دست اینا فرار کن برو ی شهری که عقل هیچکس نمیرسه حتی به داداش دو روتم نگو 

از دست این باید فرار کرد بعدم طلاق غیابی گرفت مهریه بذاری اجرا بفهمه داره چیکار میکنه

که دنیا به دوری ز اولاد زهرا نیارزد💚🤍🌱ی بار وختر خاله بیشعورم اومد تو حسابم و رمزشو پیدا کرد 😑
کار کن مستقل شو که دیگه محتاج این مرد نشی بعد بچه هاتو بردار بزن به چاک برو ی شهر دیگه هیچکس نفهمه ...

مشاوره دادگاه هم بهم همینو پیشنهاد داد،گفت بچه هاتوبردارفرار کن ازدستش،اون مادرمم آنقدر د ی و ث ه طرف شوهره آشغالمه انگارباهم زن وشوهرن همه جاباهم میرن

مشاوره دادگاه هم بهم همینو پیشنهاد داد،گفت بچه هاتوبردارفرار کن ازدستش،اون مادرمم آنقدر د ی و ث ه طر ...

همینکار بکن

بهش رکب بزنن 

میخوای بهت درخواست بدم با هم ی فکری کنیم؟ 

هیچوقت جیغامو یادم نمیره..‌ هیچوقت منو حموم نمیبرد مثل ی عروسک بودم براش هروقت دلش میخواست منو میب ...

مسولیت شما با مادر پدرته نه اون پیره زن مامانت چرا باید بزاره بچه اش را ازش دور کنن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
مامانت کجا بود؟؟من بچه بودم خواهر بزرگه آشغالم منو میبرد خونه اش و به زور منو اونجا نگه میداشت تابست ...

الان رابطت چطوره باهاش

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موقع بحث ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
مسولیت شما با مادر پدرته نه اون پیره زن مامانت چرا باید بزاره بچه اش را ازش دور کنن

نمیتونم بعضی چیزارو اینجا بگم

خدایی حوصله دیگه ندارم

پیرزن خودش اصرار میکرد بیا اینجا منو هوایی میکرد بعد از من نگهداری نمیکرد 

مادرمم از ی جایی به بعد نذاشت من برم و خودمم تصمیم گرفتم از ته دل نرم

چون هر بار بیچارمون میکرد

جدا از اون خیلی کارای زشت کرده که ی بار ی نفر وقتی شنید واسش تعجب آور بود 

تاپیک مثبت بزنید.  گفتارها و افکار جاری تون رو به زندگی هاتون دعوت می کنید

من همیشه انرژی مثبتم این دفعه خواستم درد و دل کنم