2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوش به‌حالت که اینقدر وقت داری حوصله سر میره.داعم آشپزی ظرف شستن جارو طی دستمال دستشویی حموم میده و سبزی شستن کابینت‌ها رختخواب جمع کردن گردگیری..جاکفشی .مرتب کردن کاغذا و جلو اینه  اتو .. پرده شستن. کتاب خونون‌ نماز و قرآن. خودتو خوشگل کردن. فیلم دیدن...واس مجردا و بی بچه ها... اونایی که بچه دارن ده برابر سخت‌تر.مربا بپز.ترشی درست کن.

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
من قبلا صنایع دستی تو خونه درست میکردم ولی جدیدا بچم خیلی نیاز به آموزش و اینا داره فعلا ول کردم&nb ...

چه خوب چی درست میکردین منم درست میکردم ولی فروش نداشت ول کردم کجا میعزوشین؟

اگه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستین منم براتون میفرستم❤❤❤❤❤❤❤❤🙏
چه خوب چی درست میکردین منم درست میکردم ولی فروش نداشت ول کردم کجا میعزوشین؟

یه پیج داشتم 

دو سال وقت گذاشتم داشت رشد میکرد ولی متاسفانه خیلی یه سال اخیر مشکلات داشتم الان 7 8 ماهه غیر فعاله و کسی هم سفارش میده قبول نمیکنم 

همه چیز از گلدوزی تا چرم دوزی و چیزای پارچه ای و...