2752
2734
عنوان

اقدام به بارداری و ای یو ای

56 بازدید | 3 پست

سلام 

من هفته پیش سونو شدم برای عکس رنگی .. خانمه تو سونو بهم گفت یه کیست داری که اصلا مهم نیس این کیست ظاهراً سونوگرافی خوبی هم بود 

گفتم خطر ناک نیس گفت نه 

گفتم قرص نمیخاد مصرف کنم گفت نیاز نیس 

بعد امروز رفتم مرکز ناباروری برای ای یو ای .. اول اینکه دکتر خودم خوبه خودش .... چون نبودش یه دکتر دیگه امروز اومده بود (دکترم فردا هستش امروز جلسه داشت) 

رفتم پیش اون دکتر ... دکتر گفت اول اینکه وزنه بالاست برای ای یو ای ... من ۸۸ هستم نه دسترسی به باشگاه دارم نه جایی که بتونم برم پیاده روی ... بعد گفت کیست داری باید حتما درمان کنی... و گفت من ای یو ای نمیکنه برو از اول قرص بخور درمانت شروع کن .. منم یکسال قرص خوردم اگه میخاست بشه تا الان شده بود 

صبح انقدر از من ایراد گرفت دکتر که از مرکز تا ماشین می‌لرزیدم حالم خیلی بد بود .. به همسرم گفتم بیا خونه .. انقدر با ناشیگری دستگاه سونو واژینال تو رحمم فشار هنوز هم درد دارم .. چون سونو واژینال اصلا درد ندارم من ... البته داشت آموزش می‌داد به دانشجوهاش .. اونجا بودن یه چند نفرشون .. انقدر حالم بد بود که دوبار تا خونه ببخشید آوردم بالا 😭 حالا با این وزن من میتونم ای یو ای کنم دیگه ؟ چون هیچ راهی ندارم برم پیاده روی یا ورزش

يكمي رژيم بگير بياد پايين تر بهتر جواب ميده

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید