2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با روزی ۲ تا ۳ ساعت پیاده روی +۲ ساعت باشگاه و رژیم توی دوماه ۹ کیلو کم کردم 

آفرین بهت عزیزم. من متاسفانه سوخت وساز بدنم پایینه. وقتی میخوام رو اصول متخصص تغذیه پیش برم، هرماه بیش از 2کیلو کم نمیکنم. و این خیلی تو ذوقم میزنه! قبلا یبار توی 8ماه 15کیلو کم کردم. واقعا عذاب آور بود. چندکیلوش برگشته. میخوام دوباره شروع کنم. 

کرونا گرفتم ۵کیلو کم کردم تو ۲هفته😑

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

کی این تاپیکو از زیر خاک کشید بیرون😁

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
من🖐😎 ۳۲ کیلو با پیاده روی کم کردم البته هنوزم باید کم کنم ولی خداییش تو غذا خوردنم خیلی مراعات کر ...

عزیزم میشه بگی روزی چند دقیقه و با چه ریتمی پیاده روی میکردی؟ و اینکه رژیم غذاییت چه جوری بود مثلا قند و برنج و نون کامل حذف بود یا کم کردی؟

2740

من خودم مربی فیت نسم بعضیا بیشتر برا تفریح پیاده روی میکنن با دوستاشون آروم راه میرن و حرفم میزنن در صورتی که پیاده روی آروم فایده نداره باید سریع باشه و با تمرکز تا نتیجه بگیری برای همین صبح های زود بری پارک یک ساعت پیاده روی سریع کنی بهتره تا آروم بخوای راه بری دستهات هم حرکت بده و در حالی که خمه طرفینت عقب و جلو ببر البته هر ورزشی من جمله پیاده روی سریع بدون رژیم فایده نداره چون گرسنه میشی و میای خونه تا دلت بخواد غذا میخوری یادتم باشه تا یکساعت بعد ورزش و پیاده روی چیزی نخور البته بغیر از آب اگه تخم شربتی هم بتونی داخلش بریزی برا لاغری خیلی خوبه

رژیم خر است خسته شدم و لاغر نشدم 

در این دنیا که آدم هاش عصا از کور میدزدن من از خوش باوری اینجا محبت آرزو کردم .. من یه مامانم  با دو بچه کوچولوی دوس داشتنی ولی روزگارتلخم اعصاب برام نزاشته که یه مامان فوق العاده باشم خدایا کمکم کن من توی این دنیا خیلی تنها و غریبم مواظب دخترگلیم و قندعسلیم باش😍😘 
2706