2752
2734

چرااااا

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همین حسو داشتم

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

الکی به خودت انرژی منفی نده یکم افسرده شدی 

برو یه دکتر و بگو چه مشکلی داشتی و قرص خوردی

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
خوندم.. الان تو خونه تنهایی؟؟؟بقیه کجان؟؟

مامانم اومد و رفتش دوباره 😔

میدونی  از دست خدا راضی نیستم همیشه سخت ترین و ترسناک ترین مسیرها گذاشت جلو پام هیچ وقت نمیبخشمش💔

مامانم اومد و رفتش دوباره 😔 میدونی  از دست خدا راضی نیستم همیشه سخت ترین و ترسناک ترین ...

بهش گفتی حالت خوب نیست؟؟

شاید چون میدونه تو آدم قوی هستی سخت ترین راه ها رو جلو راهت گذاشته...

همیشه بعد از هر سختی یه آسونی هست.فکر نکن شعاره اینا.حقیقته

الان حالت خیلی بده؟؟دقیقا از چی اذیتی؟؟

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
بهش گفتی حالت خوب نیست؟؟ شاید چون میدونه تو آدم قوی هستی سخت ترین راه ها رو جلو راهت گذاشته... همی ...

دست چپم و پام خیلییی سنگینی می‌کنه😭 

تپش قلب شدید دارم 

رگای دستم درشت تر شدن و درد میکننن

دست چپم و پام خیلییی سنگینی می‌کنه😭  تپش قلب شدید دارم  رگای دستم درشت تر شدن و درد میک ...

چرا نمیری دکتر؟؟؟؟
یه چندتا نفس عمیق بکش. پاشو تو پارچ آب بریز بیار کنار دست خودت هر چند دقیقه یکمی آب بخور تا زودتر اثر داروها از بدنت بره بیرون

اگه طرفای شما هوا خوبه یکمی تو حیاط خونه برو هوا بهت بخوره

ولی خب برو دکتر بهتره!🥺

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
2706