2752
2734

به نظر شما نماز خوندن سخته من چند وقتیه نماز نمیخونم خیلی تنبلم میگه مثلا فردا میخونم بعدا فردا میگم پس فردا میخونم و دیگه همینجوری این چرخه ادامه پیدا میکنه به نظر شما نماز خوندن سخته ؟

سخت نیست ولی من خیلی خرم یه مدته نخوندممم

ولی انشالله بعد پریودیم میخونم🥲

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلیپ نماز حضرت ایت الله بهجت رو دانلود کنید و هرروز نگاه کنید.در عظمت و بزرگی خدا تامل کنید.به کهکشانها ، اقیانوس ها حتی بندهای انگشتانتون خلقت بشر فکر کنید. وقتی خودتون رو در برابر خالق کوچک تصور کنید حال خوبی برای نماز و سجده و خشوع در مقابلش پیدا میکنید.

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بله خوب منم ازچن سال بعد از بلوغ دارم نماز میخونم ولی خوب ی وقتایی نمازم قضا میشه، حتی بعضی وقتا قضاسم نمیتونم بخونم، ولی سعی کردم ترکش نکنم ایشالله که خدا قبول کنه

چقدر زود دیر شد، حیف💔