2752
2734

صفرم چیا بخونم چند سال از درس دور بودم بالای ۱۰ میخوام

فقط ۱۰ بگیرم کافیه

میتونم و میرسم ؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکساعت و نیم از تاپیک اولت گذشته و تو این مدت میشد دوتا درسشو سطحی خوند!

چرا هنوز داری تاپیک میزنی دختر اگ میخوای پاس شی؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

اره...استادِ من امروز جلسه قبل امتحان داشتیم گفت اونایی که نخوندن فقط ترجمه بخونن ۱۲اینا میشن...ترجمه بخون شبم نیم ساعت نمونه سوال

)کاربری دست دونفر(مامان و دختر) بود الان دست منه(دختر))ارزش آدما به اندازه چیزیه که دوست دارن...یکی که عشقِ ماشینه ارزشش اندازه ماشینه...یکی که دیوونه ی طلاس ارزشش به همون اندازه اس...یکیم که عاشق خداست ارزشش بی نهایته...نمیدونم کی قراره از ته دل بخندم و خوشحالی و خندم بشه چسبِ زخمِ زخمای قبلیم ولی میدونم میشه امسال سالِ موفقیتمه...مامان میدونم  حواستون بهم هست میدونم نگام میکنین و خیلی شبا که با گریه میخوابم بغلم میکنین حس میکنم صداتونو که هی بهم میگین امید داشته باشم بالاخره تو زندگیِ منم بهار میشه...میدونم...ممنون که اجازه دادین دوستتون داشته باشم(مامانِ هممون:حضرت فاطمه (س))یه دهه هشتادی که تجربه هاش خیلیییی بیشتراز سنشه شاید دهه هاا تفاوت🙂👌🏻عاشقِ دردا و محدودیتا و نشدن های زندگیمن...اونا قوی کردن منو...غمگین ترین فعل:نشدن🙂...آینده ی مبهم...بااینکه تو قایق تنهام و یه اقیانوسِ طوفانی روبه رومه پاروم شکسته اما میجنگم باید بجنگم تنها راهم اینه...اگه میشه با دلای پاکتون برام صلوات بفرستین که انرژیش ده برابر به خودتون برمیگرده....زیر۱۸سال(چه سنی چه عقلی)نه ریپ کنه نه بیاد تاپیکام😒برید توهمون تاپیکای درس و مشق خودتون😒عاشقِ لیلایِ بینهایت❤🙃
یکساعت و نیم از تاپیک اولت گذشته و تو این مدت میشد دوتا درسشو سطحی خوند! چرا هنوز داری تاپیک میزنی ...

دقیقا من دیشب بصورت خیلی سطحی و برای یادآوری تو نیم تا 45ردیقه کتاب و مرور کردم ک فقط دستم بیاد امروز با چه مطالبی طرف هستم

اگه بخان میتونن واقعن هیچی تو این دنیا نشد نداره

خدایا بغلم کن... به والله خستم. :) 

تروخدا خودتو مثل من نابود نکن. 💔

اصلا الان جوری تپش قلب و لرز دارم که نمی‌دونم آفتاب فردا رو میبینیم یه نه سمت چپ بدنم داره سر میشه 🥲 

انگار ناخواسته خودکشی کردم 😔

حالشو داشتی بخون سه تا تاپیک قبلمو

دقیقا من دیشب بصورت خیلی سطحی و برای یادآوری تو نیم تا 45ردیقه کتاب و مرور کردم ک فقط دستم بیاد امرو ...

درسته عزیزم.

فقط باید وقت تلف کردن از روی استرس رو بذاری کنار و شروع کنی🌹

ان شاءالله موفق باشید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
مچکرم خانم دکتر، 🦋❤️

❤️😍

ولی دکتر نیستم مهربون💖

میدونم در راستای همون علوم پزشکی هستید دیگه😂

آره🙈😍😂

خدایاشکرت یکی مارو دکتر دونست😁😘

2706