2733
2734

فیبروم هاتو مراقب باش بزرگ نشن از دکترت بپرس و گوش کن حرفشو .کیست فک کنم خیلی سخت نیست برداشتنش البته نمی دونم ها .ببین دکتر نظرش چیه .مثل من نکنی با وجود فیبروم بیخیال باشی یکهو لکه بینی و بعد خونریزیم شروع شد رفتم کورتاژ تازه معلوم نبست درست بشم یا نه و گرنه عمل برداشتن رحم باید انجام بدم .گفتم تا بدونی دکتر مهمه نه حرفا و تجربه های مردم.منم هی میگفتن علامت نداری خونریزی نداری دکتر نرو یا همه دکتر شده بودن .الان هیچکدوم قبول دار نیستن تازه میگن ما گفتیم برو و درمان کن !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فیبروم هاتو مراقب باش بزرگ نشن از دکترت بپرس و گوش کن حرفشو .کیست فک کنم خیلی سخت نیست برداشتنش البت ...

من خونریزیام زیاد بود رفتم سنتی بهتر شد الان کیستم دراوردم فیبرومم انگار کوچیک شدن ب صورت نقطه نقطه بزرگه هشت میلی هست یدونه

من میخوام بارداربشم ب این مورد خوردم عصبی شدم😭ببینم این هفته میتونم برم زنان

برو دکتر زنان خوب .نظر چندتا دکتر بپرس .پولی که آخر باید بدی الان هزینه کن تا بارداری سالمتری داشته باشی .من به زور دکتر میرم .چوبشو خوردم .الان که دوماهه خونریزی دارم و کورتاژ کردم میبینم ای کاش 6 ماه پیش میرفتم ای کاش همون اول دوماه پیش میرفتم .خلاصه  اینکه کاری که احتمالا بعدا بخوای بکنی  همون اول بکن و به سلامتت اهمیت بده .ما و بچه های اینجا ممکنه یه راهنمایی اشتباه بکنند و عقبت بندازن .من دوستم گفت من اینجوری بودم دکتر رفتم گفته علایم یائسگیه .من خوش خیالم گفتم چرا برم دکتر منم همینطورم.بعد عین چی به غلط کردن افتادم