2733
2734

ازدواج نکردم هنوز، الان عادیش‌ رفت و آمد و چیزی بخرم خوردنی نهار و چیزایی مثل چه میدونم یه رژ و و دانشگاه یا برم بیرونی با کسی حدودا ۳ تومن اینا خرج خودم تنها بدون چیزای بزرگ مثلا مانتو و چه میدونم چیزای گرون، خب قطعا ازدواج کنی خیلی بیشتر هم میشه، مثلا الان آرایشگاه نمیرم یا چه میدونم لباس شیک نمیپوشم تو خونه عادیه‌، و حالا خرجایی‌ که خودتون میدونید اضافه میشه دیگه 😐 شایدم نشه،

بعد میگم خب ازدواج کنم همین الان چون دانشگاهم هست چه میدونم لیزر و آرایشگاه و لباس خوب اضافه بشه ۵ تومن اینا میشه، با خانواده حرف میزنم میگن خب شاید شوهرت نده پول نزنه به حسابت فلان، خب من یه ببخشید لباس زیر بخوام بخرم باید دست دراز کنم جلوش هی بگم ۵۰ تومن بده نده😐

حااالااااا سوالم اینه شما که ازدواج کردین چطوریه اوضاعتون‌ میده نمیده میزنه به کارتتون چجوریه

برا من ک هروقت برم خرید خودشم همراهمه 

آدمی نیستم تنهایی بیرون برم و این با روحیم سازگارتره

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شعور داشته باشه و درک ب اندازه ای که توانشه بهت میده

اما سعی کنید بعد ازدواجم شاغل باشید 

مستقل بودن از لحاظ مالی خیلی خوبه فارغ از درآمد

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد

دوست ک بودیم میخواست عیین شوهر همه چیزمو گردن بگیره کادو مخارج هرچیزی الان ازدواج کردیم همه ترجامو خودش انجام میده تو جیبی ام بهم میده تازه اگه تو کارش کمکش کنم درصدمم میده😂

تو همانی میشوی که می اندیشی!

خرید خونه با خودشه کلا هر چی بخوام پیامک میدم میخره ماهانه بهم یه پولی هم میده خرید خواسته باشم برم جدا زندگی مشترک از اسمش معلومه دیگه مشترک🤷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

عزیزم شما در زمان آشنایی با فرد مورد نظرتون طبق سوالات که پرسیده میشه و تجربیاتی که کسب میکنید متوجه خواهید شد که اون شخص در چه وضعیتی قرار دارند به لحاظ دست به خرجشون 

و اینکه ما باید بسنجیم ببینیم میزان درآمد همسرمون چه مقدار هست طبق اون خرج کنیم 

رفع نیازهای شما از وظایف همسر هست 

دیگه مقدارش توافق و وجدان هست که باید در نظر گرفت 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍