2733
2734
عنوان

خانوما با شوهرم به مشکل برخوردم

317 بازدید | 10 پست

ببینید در امدش خوبه ...ماهی یه تومن میزنه ب حسابم 😐به عنوان پول تو جیبی ...اونوقت مثلا اگ بگم گلس گوشیمو عوض کن.میگ.مگ بهت پول نمیدم ...کلا دهنمو میبنده با این یه تومن ... جوری شده ک هیچی ازش نمیخام ...اونوقت جالب اینه چند وقت پیش میگفت معلوم نیست پولاتو چکار میکنی ک تهش هیچی نداری ...فک میکنه میلیاردی بم میده😐 این ماه میخام بهش بگم ک نمیخام دیگ همون یه تومن رو هم بدی ...ادم خجالتی هستم روم نمیشه اعتراض کنم اخه اون خیلی زبون دراز و بد دهنه ...بگم کمه میگه پس چجور انتظار داری خونه رو عوض کنیم و هزار تا چرت و پرت میگ ...بنظرتون چجور تنبیهش کنم..اخه کلفت خونش نیستم ک 

یه تومن زیاده !!!

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرض وام. قسط و بدهی دارید؟؟ حقوقش چه مقدار هست؟؟ میخواید خونتون رو تغییر بدید؟ 

حقوقمون ۴۰ تومن گاهی اوقاتم ۳۰ ...قسط نداریم فعلا ولی برنامه چیدیم خونه رو تغییر بدیم

به من ماهی 1و300 الی 1و600 میده،  که فقط لباس و لوازم ارایشی رو با اون بخرم،  بقیه هزینه اش با خودشه،  

اینم بگم که مراسم تولد یا عروسی یا مهمونی مهم چیزی باشه،  لباس های اون مثقع رو خودش گردن میگیره،  

چون اولش اینارو صحبت کردم،  

منو که میبینه با این اوضاع،  ولی بیشتر میشد خیلی خوب میشد،  

اینم بگم که ابن وسط پدرمم خیلی کمکم میکنه بهم هرماه 500 اون میده بهم ولی شوهرم نمیدونه

حقوقمون ۴۰ تومن گاهی اوقاتم ۳۰ ...قسط نداریم فعلا ولی برنامه چیدیم خونه رو تغییر بدیم

خب بااین اوصاف همسرت کمی خسیس هست.. اون پوای که میده خرج لباس و... خودت میشه یا خرج خوراک تو خونه؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
خب بااین اوصاف همسرت کمی خسیس هست.. اون پوای که میده خرج لباس و... خودت میشه یا خرج خوراک تو خونه؟؟& ...

خیلی خسیسه ....خوراکی و اینا هر چی بخام خودش برام میگیره ولی پولی ک بهم میده باهاش لباس و اینا میگیرم ....سالی یکبار اون واس خریر لباس میکنه