2733
2734
عنوان

چشم روشنی خونه چی بدم خوبه؟

260 بازدید | 33 پست

سلام خانوما من وقتی ازدواج کردیم اومدیم و اولین بار هر عضو از خانواده همسرم اومدن دست پر اومدن حالا کادو و شیرینی و اینا….

ولی برادرشوهر و جاریم اومدن همینجوری دست خالی اومدن و رفتن درسته طبقه بالا پدرشوهرم هستیم ولی برا منزل نو عروس رسم داشتن

حالا جاریم خونشون رو عوض کردن من بنظرتون چی ببرم؟چجوری جبران کنم براش

وقتی رسم داشتین و هیچی نیورده 

ت ام هیچی نبر و مثل اون رسم رو نادیده بگیر

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه اون یه دونه شکلاتی برا من نیاورد

یا یه جعبه شیرینی ببر یا بسته شکلات همین کافیه

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
خودمم میگم خوب نیس ولی دوس دارم کار زشتشو بهش بفهمونم

بده دست شوهرت به برادرش بده

در جواب تفکرشان بگو خواهش عزیزم من نمیتونستم دست خالی بیام باید یچیزی میگرفتم مبارکتون باشه

2706