2733
2734
عنوان

بیاین بگم پدر شوهرم آب پاکی ریخت رو دستمون😃😅دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 8810 بازدید | 150 پست
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ درخواست دوستی دادم برات عزیزم هروقت دلت گرفت دوست داشتی میتونی با من حرف برنی

❤️❤️❤️

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
شما قبل عقد تاریخ عروسی رو مشخص نکردین؟ قبل عقد حداقل حدود زمان عروسی باید مشخص شه

خودشون پیش دستی کردن گفتن ماه رجب خواستگاریم تو دالقعده بود اگر اشتباه نکنم

همین باعث شد خانواده ها دراین مورد صحبت نکنند

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره درسته من دیگه فهمیدم این قصه سر دراز داره وشرایط من دیگه درست شدنی نیست

حالا انشالله کارش درست بشه بهش تا آخر سال مهلت بده بگو بیشتر از این نمیتونم وقت صرف بلندپروازیهات کنم اگر میخوای تا آخر عمر درجا بزنی تکلیفم مشخص کن البته که این مارش درجا زدن نیست و پسرفت حساب میشه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
مرسی از شعورت میگم گفتی تو خونه کار میکنی میشه از مجازیه شغلت رو بگی منم نیاز دارم

امیدوارم شغل خوب با حقوق عالی گیرت بیاد

من تقریبا شغلم نزدیکه به خیاطی هست مروارید دوزی وسنگ دوزی،چیزای زینتی برای لباس درست میکنم

امیدوارم شغل خوب با حقوق عالی گیرت بیاد من تقریبا شغلم نزدیکه به خیاطی هست مروارید دوزی وسنگ دوزی،چ ...

قلاب بافی، کلا هرچی که بلدم کسی بخواد انجام میدم مشتری نداشته باشم میبرم مغازه ها 

انشالله خدا کمکتون کنه  شوهر منم خواست یه معامله کنه ضرر کرد ۲ میلیارد ضرر داد الانم ۲ ساله بی ...

دورت بگردم قشنگ حالتو میفهمم با تمام وجودم چون توشرایط توام

ناراحت شدم از شرایطت الهی خدا درای رحمت ورزق وبرکت بی مثالشو نصیبت کنه وبی راحتی برسی

میدونی چیه گلم گاهی وقتا ماها یه سری سختی میبینیم که به واسطه ی اون سختیه یه بلای بزرگتر ازمون دور میشه

ان شاالله آخرش خدا برای شما وهمه ی آدمای زمین وبعدم من خوب بخواد

توکل به خودش

باریکلا بهت بخدا که کم دختری هست مثل شما تو این دوره زمونه❤️دعای خیرمام همرات

متشکرم خانم خوش قلب😍💐🌷

چه شرایط سختی ،قبول کن شوهرت هم بی عرضه ست .ما هم دو تا مرد اینطوری تو فامیل داریم به قول خودشون زیر ...

صد درصد همینطوره مردی که  بلند پروازه فقط همسرش داغون میشه

متشکرم منم امیدوارم کارش بگیره وشرایطمون بهتر بشه 

واین دفعه دیگه نمیزارم بی کار باشه وتوافکار دور ودراز بچرخه

خودشون پیش دستی کردن گفتن ماه رجب خواستگاریم تو دالقعده بود اگر اشتباه نکنم همین باعث شد خانواده ها ...

پس گفتن ماه رجب 

تعیین کرده بودن

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر شوهرم به پسراش میگفته تا یک کار خوب پیدا نکنین و اندازه خرج عروسی و طلا و ماشین پس انداز نداشته ...

خب زیر گلوی دختر مردم که چاقو نذاشتن که،با خواسته ی خودش بله میگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من تا می‌خوام قانع بشم  که نمیخوام‌با ادم کارمند که بلد نیست دوست داشتن رو ازدواج کنم و شغل از ...

کارمند داریم تا کارمند

شغل ازاد داریم تا ازاد

خیلی کارمندی هس که از ازاد بهتره

مطلق نیس

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر شوهرم به پسراش میگفته تا یک کار خوب پیدا نکنین و اندازه خرج عروسی و طلا و ماشین پس انداز نداشته ...

واقعا دستش درد نکنه مادر شوهرت آفرین بهش 

کاش این مادر شوهر خاک بر سر منم اصلا یکم از اون یاد میگرفت وقتی با شوهرم ازدواج کردم نه ماشین نه خونه حتی شغلم نداشت ور دل باباش کار میکرد که اصلا یه هزاری هم نمیداد بهش الان با طلا های من کار میکنه اونم دیگه نصفش ضرر شد تازش م احمق هر روز میگه من دخترم به کسی که شغل خوب نداشته باشه نمیدم انگار ما از پشت کوه اومدیم هیچ وقت نمیبخشمش واقعا بد جوری سختی بهم دادن این خونواده

2706