2733
2734
عنوان

تقویت پسرم🥺

231 بازدید | 21 پست

سلام.پسرم ۵ سالشه،وزنش ۲ کیلو کم داره،گوشش عفونت کرده آنتی بیوتیک مصرف میکنه الان ،تا یه هفته دیگه که باید بخوره ضعیفترم میشه،چی بدم بهش یکم تقویت بشه،خوراکش نه زیاده و نه کم.

آنتی بیوتیک باعث توقف رشد قد میشه؟😢

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎

شربت ارژی پلاس با مشورت پزشک بهش بده برای رشد قد خوبه 

بادوم و عصاره گوشت و قلم و ماهیچه هم خوبه

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اب قلم‌ عالیه

گوشت و تو یه ظرف شیشه ای در دار بریز نمک و فلفل و بزن یه قاشق روغن‌بریز روش درشو ببند

یه قابلمه بردار ظرف و بزار توش تانصف ظرف اب بریز بعد بزار رو شعله ملایم ۳یا ۴ ساعت بمونه بعد بده بخوره پسرت عالیه 

اگه گوشت گوسفند باشه بهتره یا گوشت طبع گرم

اب قلم‌ عالیه گوشت و تو یه ظرف شیشه ای در دار بریز نمک و فلفل و بزن یه قاشق روغن‌بریز روش درشو ببند ...

ممنون از توضیح کاملت فداتشم،آب گوشت رو به زور بهش میدم،اگه غذا یا هرچیزی دیگه ای که مقویه میدونی بازم بگو خدا خیرت بدع

شربت ارژی پلاس با مشورت پزشک بهش بده برای رشد قد خوبه  بادوم و عصاره گوشت و قلم و ماهیچه هم خو ...

باعث بلوغ زودرس نمیشه،اتفاقا یبار دکتر پیشنهاد داد،اینجا چند نفر گفتن باعث بلوغ زود رس میشه منصرف شدم عزیزم😑

بخاطر مریضیشه بچه من ک مریض شه کم اشتهام میشه

خوراکش مثل قبله،چون فقط گوش درده و گلودرد و سرماخورده نیست،اصلا احساس میکنم تو همین دوروز صورتش نصفه شده بچم😢

به ترکی میگیم ساری یاغ فارسیش دقیق نمیدونم خواهرمم بچش ضعیف شده بود توی غذاهایی که دوست داش ...

تو گوگل سرچ میکنم،روغن دنبه منظورتون نیست احیانا؟

2706