2752
2734
عنوان

کرم ضد عرق کلوین!؟؟

90 بازدید | 19 پست

استفاده کردین خوبه؟

من پارسال شروع‌کردم رفتم لیزر،اون موقعه گوگل اینا نوشته بود  کرم زینک بزنید بعد لیزر، منم زدم یکی دوماه بعد اون یدونه غده کوچیک زیر بغلم در امد،رفتم دکتر گفت چیزی نیس اما مام اینا نزن،اما خوب الان تابستونه نمیشه چی بزنم،باعث غده نشه؟

خیلی کرم خوبیه .شما هفته ای یکبار استفاده کن 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی استفاده از مام خطرناک ؟؟؟؟؟

اره من نگران شدم بخاطر اون غده به عمه‌م گفتم یه دکتر خیلی خوب میشناخت برد پیش اون منو،اون گفت، زینک اکساید دارن بیشتر مام ها هم دیگه گفت نزن

اگر تمایل داری هم میتونی بوتاکس زیر بغل انجام بدی کلا از شر عرق زیر بعل خلاص میشی .خودمم انجام دادم 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
اره من نگران شدم بخاطر اون غده به عمه‌م گفتم یه دکتر خیلی خوب میشناخت برد پیش اون منو،اون گفت، زینک ...

وایییی آخه الان هواها گرمه منم از مام خیلی استفاده میکنم تا گفته نمونه من پارسال کرم ضد تعریق گرفتم که دیگه مام نزنم یک درصدم تاثیر نداشت !!!!! 🙁

اگر تمایل داری هم میتونی بوتاکس زیر بغل انجام بدی کلا از شر عرق زیر بعل خلاص میشی .خودمم انجام دادم& ...

نمیدونم والا درسته عرق بوش خب بده اما ،ادم جلو عرق کردنو هم بگیره،مضره،

یدونه لیزر رفتم باعث غده شد دیگه از بوتاکس میترسم.

وایییی آخه الان هواها گرمه منم از مام خیلی استفاده میکنم تا گفته نمونه من پارسال کرم ضد تعریق گرفتم ...

ععع چه بد مارکش چی بود؟

منم همه‌مون هم گفت دیگه اصلا استفاده نکن مام اما هروز حموم کلافه شدم،

چون من زن عموم بخاطر سرطان سینه فوت شد،عمه‌م خیلی نگران من شد دکتر بهم گفت چیز نگران کننده‌ای نیس اما ۶ماه دیگه بازم بیا،من گرفتارم فعلا نرفتم،باید برم

ععع چه بد مارکش چی بود؟ منم همه‌مون هم گفت دیگه اصلا استفاده نکن مام اما هروز حموم کلافه شدم، چون ...

عزیزم راستی ؛ من یکی از اقداممون بشدت بوی عرق می‌گرفت ( به گفته خودش خیلی ببخشید) از زاج سفید ( حل شده ) استفاده کردن و گفتن که خیلیییی خوب بوده ! حقیقتا من تجربه ندارم اما چون شما گفتید مام خطرناکه خیلی ترسیدم منم می‌خوام این رو تجربه کنم 

اینیستا یدونه بلاگر دیدم معرفی میکرد گفت حساسیت هم نمیار یعنی همین غده اینا،گفتم از شما هم سوال کنم ...

من چند ساله استفاده کردم مشکلی نداشتم ولی پشت هم استفاده نکردم یکسال بوتاکس کردم و دقیقا یک سال از عرق راحت بودم  یک مدت مام یکم کرم ( من هم لیزر کردم ) البته بدن با بدن هم فرق میکنه 

نمیدونم والا درسته عرق بوش خب بده اما ،ادم جلو عرق کردنو هم بگیره،مضره، یدونه لیزر رفتم باعث غ ...

شما غده تون بخاطر مصرف زینکه و ربطی به لیزر نداره .من در مورد بوتاکس خیلی تحقیق کردم حتی دکترم گفت برای خودش هم انجام میده به هرحال شما خودت میدونی 

عزیزم راستی ؛ من یکی از اقداممون بشدت بوی عرق می‌گرفت ( به گفته خودش خیلی ببخشید) از زاج سفید ( حل ش ...

زاج سفید از مام خطرناک‌تره،

البته بدن هر کی به یه چیز میکنه یه جور واکنش نشون بده،

اگه برا اقوامتون ایرادی نداشته به این معنی نیس که برای شما هم قراره بسازه،بنظرم ریسک نکن سلامتی خیلی ارزش داره،فوقش ادم زود زود میره حموم،.تغذیه هم شنیدم تاثیر داره خودتون تحقیق کنید چی بیشتر بخورین چیو کمتر .

2706