2752
2734

من فک کنم از ۳ یا ۴ سالگی تا دوره نوجوانی ک عروسک میخریدن مونده خیلیاشون سالم  بنطرتون بدم ب یکی یا نگه دارم بچه م آینده بازی کنه😂🤦‍♀️

اخه قدیمی شده🥲

شمام نگه داشتین؟

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

نه دادم رفته

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه دادم رفت بدرد بچه آینده نمیخوره تا اون زمان کلی اسباب بازی خفن ساخته میشه که برای بچهای ما جذابیت ندارن قدمیا

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

اره مامانم نگه داشته بود البته عروسکهای محبوبمو بقیه رو ن

لباسای گرون و خاصمم نگه داشته بود.

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

مامانم همه رو نگهداشته 

الان پسر دارم بعضیارو که به درد پسرم میخورد داده بهش 

بقیه که دخترونن نگهداشته تا دختر بیارم 😂

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

ماله ما کلا دست به دست میشه

یه عروسک داریم اولش واسه دختر خاله م بود الان ۳۵ سالشه بعد رسید به داداشم که ۳۳ سالشه بعد رسید به من که ۲۵ سالمه بعد رسید به پسر داییم که ۱۳ سالشه حالا خاله نگه داشته واسه بچه من و داداشم 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2706