2752
2734

معمولاشهریور

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

اگه همون مدرسه بوده کلاس آول دیگه ثبت نانمیخواد که ،خود به خود انجام میدن

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم اول رو غیرانتفاعی خونده امسال میخوام دولتی ثبتنامش کنم

کارنامه رو ک گرفتی مدارک هم بگیر ببرین 

پسر منم اول رو غیر انتفاعی خوند دوم رو اگه خدا بخواد بره دولتی

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
کارنامه رو ک گرفتی مدارک هم بگیر ببرین  پسر منم اول رو غیر انتفاعی خوند دوم رو اگه خدا بخواد ب ...

معلوم نیست کی کارنامه بدن میترسم دیر بشه جانباشه این دولتی ها هم اصلا جواب آدم رو نمیدن همش میگن ثبتنام نمیکنیم بچتو جا نداریم 

معلوم نیست کی کارنامه بدن میترسم دیر بشه جانباشه این دولتی ها هم اصلا جواب آدم رو نمیدن همش میگن ثبت ...

اره درست میگی.... پس اول برو اسمش رو بنویسه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
اره درست میگی.... پس اول برو اسمش رو بنویسه 

اصلا اسمش رو نمینویسن همش میگن جا نداریم نمیدونم برم آموزش و پرورش یا صبر کنم فعلا وقت ثبتنام نیستش اینجوری میگن بهم.نمیدونم چه کنم

اصلا اسمش رو نمینویسن همش میگن جا نداریم نمیدونم برم آموزش و پرورش یا صبر کنم فعلا وقت ثبتنام نیستش ...

والا آبجی گلم به منم اینجور گفتن ولی اسم رو نوشتن فعلا 

از پارسال پیگیر بودم اخه 

امیدوارم هر چی به دلت هست بشه عزیزت موفق باشه دانشگاه قدم بزاره🌷🌷🙏🏽

نه عزیزم اول رو غیرانتفاعی خونده امسال میخوام دولتی ثبتنامش کنم

فقط ثبت نام کتاب خیلی وقته اومده نمیدونم فرصت داره یانه ثبت نام کن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....