2752
2734
عنوان

صورتتون رو با چی میشورید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 103 پست
دستمال مرطوب ک اصلا خوب نیست برا صورت من با ژل شستشوی مارک درمالوگ میشورم صورتمو

اخه میگن ژل به تنهایی کافی نیست و مواد ارایشی رو کامل پاک نمیکنه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ژل شستشو و تونر

مارک دیپ سنس

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
فقط آب.اصلا اسم روتین و ...می‌شنوم نمیدونم چیه

خوشبحالت ما که پیر شدیم تو این مسیر اخرش هم هیچی نه پوستمون خوبه نه جیبمون😂😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
میسلار واتر ندارم با فیس واش میشورم وقتی هم ارایش دارم با دستمال مرطوب ارایش پاککن دافی پاک میکنم بع ...

اره اینم خوبه ولی جدیدا میگن بجای دستمال مرطوب از میسلار واتر استفاده کنید

صابون شیر خر زیاد شنیدم میگن خوبه 

صابون برای پوست صورت مناسب نیست ،ژل یا فوم بهتره

میسلار واتر واسه شستن صورت نیست!!!!!

میدونم برای پاک کردن صورت هست ولی خب بعدش من با ژل شستشو صورتمو میشورم

من با فوم شستشو،یا ژل شیتشو یا میسلار واتر تفاوت میسلار واتر با دستمال مرطوب اینه که اولا میسلار پو ...

ممنون عزیزم اره حتما باید بعدش شسته بشه 

ژل شستشو لافارر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706