2752
2734
شما داشتید ایم مشکل را

بله تا چند سال درگیر بودم اما سعی کن سرزنش نکنی بچه رو چون واقعا دست خودشون نیست و تو خانواده هم عنوان  نکن، پیش بقیه بچه خجالت می کشه اگر توی روز هم هست هر وقت دستشویی داره یه چند دقیقه بگو نگه دار بعد برو دستشویی  تا کم کم حجم مثانه اش بزرگ بشه، و کم کم اون زمان رو یکم طولانی کن، نزدیک زمان نماز صبح هم یه بار بیدارش کن دستشویی ببرش، انشا الله که روز به روز بهتر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر گفت پوشک کن

نه نکن به نظرم. فقط خودت یادآوری کن بره دستشویی با مهربونی باهاش حرف بزن همیشه و محبت کن که بدتر نشه. تو روز هم بهش یادآوری کن بره. همین.

لطفا برای شاغل شدنم صلوات بفرستین، ممنونممم 🥰🥰🥰🥰
بله تا چند سال درگیر بودم اما سعی کن سرزنش نکنی بچه رو چون واقعا دست خودشون نیست و تو خانواده هم عنو ...

تا چند سالگی مشکل داشتید پسر بود یا دختر

پوشک میشد

پوشک میشد

نه، منظورم قبل یک سال و نیمگی هستش. یعنی از اول که بدنیا اومد شبا جیش نمیکرد ولی یهو اینطوری شد. ۱۸ ماهگی از پوشک گرفتمش. 

لطفا برای شاغل شدنم صلوات بفرستین، ممنونممم 🥰🥰🥰🥰
تا چند سالگی مشکل داشتید پسر بود یا دختر پوشک میشد

نه پوشک نمیکردیم تا ده سالگی البته هر شب نبود، وقتهای که استرس داشت بیشتر پیش می امد، از زمانی که بچه خودش رو میشناسه و توانایی گفتن این که دستشویی دارم، پوشک کردن بچه درست نیست، پسر بود

هرشب تو روز هم بغچعضی از وقت ها

شب ساعت ۲ بیدارش کن ببر دستشویی 

بعد ساعت۸هم آب و چای و آبمیوه و هندونه و خربزه نخوره

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
2706