2733
2734

بچه ها از وقتی که عروسی کردم تا الان میشه یک سال و نیم که من بیست کیلو اضافه کردم بعد وزن کم کردنم هم خیلی سخت شده یعنی تو ماه رمضون با اینکه خیلی کم افطاری باز میکردم سحری و شام نمیخوردم و پیاده روی میکردم پنج کیلو لاغر شدم 

قدم ۱۶۹ وزنم ۸۶ چیکار کنم لاغر بشم؟ چرا چاق شدم ؟ پیشگیریم هم طبیعی هست 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم چاق شدم

استخون ترکوندی ازدواج بهت ساخته

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

خیلیا بعد ازدواج و رابطه چاق میشن مثلا من دایی هام اینجورن

خدایااا یه کاری کن به من نسازه🥺🤕

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

سلام عزیزم .من دوره خانوم مرادی لاغری با ذهن رو ثبت نام کردم .من کلا آدمی با اراده ظعیف هستم حتی همین دوره رو هم دقیقا اجرا نمیکنم و خیلی شل میام.اما تو دوره ش کاملا توضیح میده چرا بعد ازدواج چاق میشیم بعد بارداری ...

و همه اینا کار ذهن ما باور های ماهست

یه جایی میخوندم که یه هورمون شادی اور نشاط بخش هس اون ترشح میشه باعث بزرگ شدن اندام ها میشه و ازاون طرفم خیالت راحت میخوری میچسبه به بدنت .تا جا بازنکرده چربی هات برا بدنت به هر روشی لاغر کن

خیلیا بعد ازدواج و رابطه چاق میشن مثلا من دایی هام اینجورن خدایااا یه کاری کن به من نسازه🥺🤕

به من نساخت تکون نخوردم دوتا بچه هم اوردم شکم مبارک ازسز موند همین 60کیلو ام 3کیلو بیام پایین عالی میشه

یه جایی میخوندم که یه هورمون شادی اور نشاط بخش هس اون ترشح میشه باعث بزرگ شدن اندام ها میشه و ازاون ...

برعکس هورمون شادی بخش باعث لاغری میشه.چرا وقتی عصبی هستیم میخوریم یا استرس داریم میخوریم؟چون اون هورمون سطحش پایینه و به محض خوردن سطحش بالا میره و اعصابمون آروم میگیره

خیلیا بعد ازدواج و رابطه چاق میشن مثلا من دایی هام اینجورن خدایااا یه کاری کن به من نسازه🥺🤕

دقیقا همین باورت هست که چاقت میکنه .

چون اطرافیان رو دیدی که با ازدواج کردن چاق میشن .و ذهنت اینو قبول کرده باورش کرده .پس همین که ازدواج کردی ناخودآگاه زیاد میخوری یا مدام ریزه خواری جوری که اصلا نفهمی چیشد که چاق شدی میبینی به عرض یک سال پنج کیلو اضافه کردی

دقیقا همین باورت هست که چاقت میکنه . چون اطرافیان رو دیدی که با ازدواج کردن چاق میشن .و ذهنت اینو ق ...

ن رابطه جنسی تاثیر داره. البته واسه هر کسی تفاوت داره.

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2706