2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از هر دختری زیباترش و از هر مردیم جذاب ترش هست خودمونم بکشیم همینه

یه سریا از تو بهترن اما توام نسبت به یه سریا برتری داری دیگه.

خودتو با این چیزا اذیت نکن البته رسیدگی به ظاهر خیلی خوبه روحیتم خوب میشه 

هیچوقت خودتو با بقیه مقایسه نکن زیبایی ملاک نیس درسته مهمه ولی همه چیز نیس همه توی دنیا خوشگلیه خودشونو دارن خودتو دوست داشته باش زیبای درون قشنگتره تا زیبای ظاهری 

اعتماد ب نفس نداری فقط 

تو این سایت دیدم طرف زیر معمولی بوده فکر میکرده از هنرپیشه های شاخ هالیوود هم زیباتره   

فقط باید اعتماد ب نفس داشته باشی در حدی ک خودت خودت رو زیبا ببینی و ن بیشتر یا کمتر از این

من از لحاظ درسی اینجوریم فک میکنم همه درساشون خوبه جز من درصورتی ک اگ درس بخونم شاگرد اول کلاسم

وا یعنی چی برو برای امتحانت بخون خب😂

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔

خدایی هم سن هام و حتی کوچیک تر از خودمو میبینم همشون خیلی کیوت و خوشکل و چجوری بگم اون حس دخترونه عشوه گریشونو دارن

اما من نه بیشتر شبیه مرد ها هستم تا زن ها واسه همینه دیده نمیشم

خیلی خوشکلن هم سن هام نسبت به من اوووووو من اصلا هیچی نیستم دربرابرشون

شاااید فقط حس خودته و اونا هم تورو زیبااا میبینن

نه اونا بهم گفتن تو اصلا خصوصیات زنانه نداری همش شبیه مردا رفتار میکنی

من حتی از چیز های گوگولی و قشنگی که هم سن هام ازشون خوششون میاد و تعریف میکنن برای هم خوشم نمیاد میگم یعنی چی این چیز چه حس خوب و خنده داری میتونه داشته باشه

حتی مدل راه رفتنم و فرم بدنمم شبیه مردهاست شونه های پهن و بدن چهارشونه من میخوام بمیرممممم😭

2706