2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پشت کنکور موندن بزرگترین اشتباهیه که میتونید بکنید تمام اطرافیانم از این کار پشیمونن هم خودتون عقب میوفتید و عذاب وجدان میگیرید و هم اینجوری نیست که صد در صد سال بعد رتبه بهتر بیارید فقط خودتون اذیت میشید

پشت کنکور موندن بزرگترین اشتباهیه که میتونید بکنید تمام اطرافیانم از این کار پشیمونن هم خودتون عقب م ...

خب وقتی چاره ای نیس چ میشه کرد 

حتما اونموقع ک موندین چاره ای جز اون نداشتین دیگ وگرنه نمیموندن

فقط اگه قبول نشدی و وضع مالیتون خوبه برو ازاد پشت گنکور نمون

دروغ میگ عزیز بقیه رشته هایا معطل ازمون استخدامین یا پارتی یا شوهر جایگاه اجتماعی رشته های تجربی خفنه ولی واسش تلاش کن

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خب وقتی چاره ای نیس چ میشه کرد  حتما اونموقع ک موندین چاره ای جز اون نداشتین دیگ وگرنه نمیموند ...

من خودم پشت کنکور نمودم فقط دارم درباره ی تجربه دیگران میگم دورت بگردم. اما واقعا پشت کنکور موندن همیشه باعث نمیشه رتبه بهتری اورد 

اونقدم الکی نیس ک فکر میکنید ازاد  ازادم واسه پیراها رتبه خوب میخواد

ن عزیز اگ استانتون کوچیه رتبه بالا نمیخواد برو ازاد ب هیچی فکر نکن واقعا پشت کنکور بودن خیلی بده تجربم میگ و البته بقیه افراد ک موندن پشت کنکور ، دوست من وقتی قبول نشد پاشد رفت حقوق خوند الانم لیسانس گرفته میخواد ازمون بده واسه دفتر ثبت اونوقت منی ک حامی نداشتم ک خرجمو بده ن رفتم دانشگاه ن چیزی

دروغ میگ عزیز بقیه رشته هایا معطل ازمون استخدامین یا پارتی یا شوهر جایگاه اجتماعی رشته های تجربی خفن ...

دقیقا اینا همونایی ان تو هر جایگاهی نق میزنن 

یحوریم میگن انگار فقط دانشگاه رفتنه مهمه خو برم ازاد ولی ن علاقه ای ن استعدادی تو اون رشته نداشته باشم ب چ کارم میاد💔

اونقدم الکی نیس ک فکر میکنید ازاد  ازادم واسه پیراها رتبه خوب میخواد

پیراها بجز فیزیو بقیشون اشغالن حقوق ی معلم با کلی تعطیلی با پرستاری یکیه شاید دوسه تومن متفاوت

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
دروغ میگ عزیز بقیه رشته هایا معطل ازمون استخدامین یا پارتی یا شوهر جایگاه اجتماعی رشته های تجربی خفن ...

عزیزم چرا راهنمایی غلط میکنید ،تجربی یکیو میخواد ک باباش پولدار باشه ک خرج کلاسو و ازمون و کتابای رنگوارنگشو بده تو مدرسه غیرانتفاعی درس بخونه و خانوادشم تحصیل کرده باشن ن کسی ک هیچکدوم ازینا رو نداره فک میکنه بمونه پشت کنکور میتونه سال دیگ قبول شه ،استاد ریاضی من میگفت اگر امسال قبول نشی سال دیگ شانس قبولیت نصف میشه

پشت کنکور موندن بزرگترین اشتباهیه که میتونید بکنید تمام اطرافیانم از این کار پشیمونن هم خودتون عقب م ...

خواهرم پشیمون نیس ۵ سال موند دارو اورد والان درامدش جایگلهش حتی مقطع تحصیلیش از باقی همکلاس ک فک میکردندبرن دانشگاه براشون چیزئ ریدن بهتره

2706