2733
2734
عنوان

پارانتزی بودن پای نوزاد ۸ ماهه

35 بازدید | 5 پست

سلام پسرم ۸ ماهشه. پاهاش پارانتزیه یحا گفته تا وقتی راه نرفته نمیشه و....منم استرس گرفتم مامانم و خواهرم البته مادرم ۶۰سالشه و خواهزم ۴۲ پارانترین شاید بخاطر کار زیاده یا....میگم خدای نکرده اگه باشه پیش کی ببرم  داغونم

والا بچه ۸ ماهه رو نمی‌دونم... ولی راه پای پرانتزی تو نوزاد قنداق کردنه... من خودم وقتی بچه بودم پاهام ناجور پرانتزی بودن، دکتر گفت باید تا چهل روز قنداق شم🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قنداق نکردم اصلا طاقت نمیاورد 

همونه دیگه... پوشک کلا پای بچه رو باز میکنه، حالا اگه بچه زیره ام باشه بدتر

ولی خب تو سن قنداق کردنم نیستش... بهتره مشورت کنی با یه دکتر

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست