2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبر و حوصله  تو آشپزی ،استفاده از ادویه  

صبر و حوصله خیلی دارم الان این خواهر شوهرم مثلاً هرچی که می‌پزه هرچی که می‌پزه حتی تند تندم می‌پزه خوشمزه میشه حالا ادویه‌ها رو میگی شامل چی باشن

حسبی الله

عشق و علاقه و وقت گذاشتن رو آشپزی . من خودم بخام چیزی درس کنم خیلی سرچ میکنم مخصوصا تو تی نی سایت مثلا می‌نویسم دستور بهترین قرمه. یا مثلا تو سایتی دستور دیدم حتمت نظراتشو میخونم 

صبر و حوصله خیلی دارم الان این خواهر شوهرم مثلاً هرچی که می‌پزه هرچی که می‌پزه حتی تند تندم می ...

برای مرغ سیر زعفران ،ادویه کاری،برای قیمه دارچین زعفران،یه کم گلاب یه کم هل،برای قرمه سبزی شنبلیله خشک رو خیلی کم آخرای پخت قرمه سبزی تفت بده تو روغن بریز داخل قرمه عطرش بی نظیر میشه فقط زیاد نریزی ک تلخ میشه تو سبزی قرمه همیشه چند تا ساق سیر هم خورد کن اگه نکردی موقع تفت یه کم پودر سیر هم اضافه کن،دیگه بقیه ادویه ها هم ک خودت میدونی زردچوبه فلفل سیاه و.... توی خوشتات همیشه عصاره قلم بریز عالی میشه خورشت قیمه قرمه کرفس

برای مرغ سیر زعفران ،ادویه کاری،برای قیمه دارچین زعفران،یه کم گلاب یه کم هل،برای قرمه سبزی شنبلیله خ ...

عزیزم تو خودت یه کد بانوی جانم ولی شوهرم اصلاً از سیر خوشش نمیاد نمی‌تونم بریزم

حسبی الله
برای مرغ سیر زعفران ،ادویه کاری،برای قیمه دارچین زعفران،یه کم گلاب یه کم هل،برای قرمه سبزی شنبلیله خ ...

منم هرجوری که مثلاً گوشت می‌پزم برای خورش همش بوی مهر میده همش بوی ذبح مرغ میده نمی‌دونم چیکارش کنم به نظرت با همون سیر و زعفران خوب میشه

حسبی الله
 منم هرجوری که مثلاً گوشت می‌پزم برای خورش همش بوی مهر میده همش بوی ذبح مرغ میده نمی‌دونم چیکار ...

شوهرت سیر دوست نداره پودر سیر بخر از فروشگاه عطر خوبی داره با پیاز و ادویه ک مخلوط میشه دیگه اصلا طعم سیر گم میشه داخلش ،دارچین،هل ،زعفران،ادویه کاری اینا بوی زحم رو میگیرن