2733
2734
عنوان

میخوام قرص بخورم

239 بازدید | 28 پست

خیلی  به کار های و رفتار شوهرم دقت میکنم حتی جوری که نمیخوام با رفیقاش صبحت کنه اونم البته بی مشکل نیست واسه همین سخت گیری میکنم ولی خوب میخوام قرص فلوکستین  استفاده کنم یخورده بیخیالش بشم روانیم کرده با کاراش عوض نمیشه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگا کن قبل از اینکه بخای خردتو ب قرص رابسته کنی بهت ی راهکار میگم امتخان کن 

پیش ی سیدی سرکتاب باز کن برا خودت و شوهرت 

تو سر کتاب همچیو بهت میگه

شاید سنگسنی چیزی روته ،اگرم مشکلی نداشته باشی ی دععی آرامش بگیر برا خودت خیلی خوبه 

باور کن ما طرف مرز جنونوبوده براش پیش کسی دعا گرفتیم الان خوبه خوبه 

مگه شوهرتون رفیق باز هستن؟

خیلی باهاش که دعوا میکنم یه هفته نهایت دو هفته آروم میگیره دوباره شروح میشه حالا مشکل من با رفیقاش نیست با بی جنبه بودنشه میره حشیش میکشه یا سیگار یا مشروب میخوره یا گل میکشه 

خیلی باهاش که دعوا میکنم یه هفته نهایت دو هفته آروم میگیره دوباره شروح میشه حالا مشکل من با رفیقاش ن ...

ببین مشکل همون وجود اون هاس. باید یکاری کنی بترسه بفهمون بهش بگو با این کارا از چشمم داری میفتی .ب خودت میای میبینی من نیستم. تنها کاری ک کنی از رفیقاش جداش کن . اگه رفت امدش کم بشه خوب میشه

ببین مشکل همون وجود اون هاس. باید یکاری کنی بترسه بفهمون بهش بگو با این کارا از چشمم داری میفتی .ب خ ...

فایده نداشت دو بار رفتم خونه مامانم باز اومد دنبالم میگه منم جوونم گفتم پس دیگه همه راه امتحان کردم نشد هر کاری انجام بدی منم انجام میدم گفتم منم دیگه جلوت سیگار میکشم 

2706