2733
2734

شما تا الان سرکتاب باز کردین؟

سرکتاب باز کردن اشکال داره؟ ینی خود سرکتاب ممکن بد بشه برامون ؟

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

باز نکردم... ولی سرکتاب از هر لحاظ منع شده، از هر لحاظ

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظرم اینکارو نکن ممکنه دروغ بگ و حرفایی بزنه ک ناامیدت کنه نسبت ب آینده 

خود من یه بار باز کردم و طرف بهم گفت ک سه بار ازدواج میکنمو درنهایت از سومی هم جدا میشمو تا ابد تنها زندگی میکنم 

این حرفاش هروز تو سرم بود هنوزم ک هنوزه بهش فکر میکنم حال بدی بهم دست میده 

حس میکنم قانون جذب باعث شد اینقدر بهش فکر کنم ک برام پیش بیاد الان ازدواج سوممه و خیلی میترسم از اینده و دارم تمرین میکنم ک دیگ ب حرفاش فکر نکنم چون زندگیمو خیلی دوس دارم 

من باز کردم خیلیم واسم کارسازبود متاسفانه عروس خالم دعا زده بودبرام و چن بار خورونده بود بهم واین باعث شده بود ب جنون برسم زندگیم بهم بخوره ولی سرکتاب باعث شد بفهمم و برای ابطال دعا اقدام کنم وبرکردم  ب زندگیم

چرا اطلاعات غلط میدی سرکتاب باقران هیچ مشکلی نداره اون دعا وجادو جمبل ک مشکل داره

اخه شنیدم‌میگن سرکتاب باز کردن باعث میشه طرف اجنه وارد زندگبت کنه ک‌ببینه زندگیت چطوره ک بت بگ

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
چرا اطلاعات غلط میدی سرکتاب باقران هیچ مشکلی نداره اون دعا وجادو جمبل ک مشکل داره

حدیث واضح امیرالمومنین سرکتاب رو منع می‌کنه... اون استخاره ست که هیچ مشکلی نداره

گمونم شما اطلاعاتی نداری نه من

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
ب نظرم اینکارو نکن ممکنه دروغ بگ و حرفایی بزنه ک ناامیدت کنه نسبت ب آینده  خود من یه بار باز ک ...

وای...اره تلقین خیلی ممکن برات اتفاق بیوفته...اصلا دبگ به حرفاش فک نکن 

اخه شنیدم‌میگن سرکتاب باز کردن باعث میشه طرف اجنه وارد زندگبت کنه ک‌ببینه زندگیت چطوره ک بت بگ

خب این کارو بااجنه هایی انجام میدن ک مسلمونن کرشو نکن اگه نیازداری واقعن انجامش بده البته پیش هردعانویسی نرو

من خیلی باز میکنم و فکر نکنم مشکلی داشته باشه البته من یه سری چند جا زنگ زدم نفر آخر که زدم بدون این ...

اره همینه... می‌شناختیش ک زنگیدی بش؟

اگر طرف خودش اهل جادوباشه شاید ولی پیش سادات یا عالم سرکتاب باز کنید خیره من تاحالا چندبار باز کرده واسم سادات الحمدالله شکر مشکلمم حل شده پیش هرکسی نرو فقط عالم وسادات

2706