2752
2734

چقدر این زن پر رو بی ادبه 

برادرم گفت بیا برو طبقه بالا رو بساز واسه خودت

مامانم گفت طبقه بالا مال پسرامه

چرا بدمش بهش؟!!!! 

این زن هیچ شرم نداره

مگه من و پسرا فرقی داریم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا خونه رو ب پسر میدن .همینطور که جهیزیه رو ب دختر 

اینقد ناراحتی و توهین نداره که

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
بله عزیزم معلومه که فرق دارید خب پدرومادر به شما جهیزیه میدن به پسرشون مسکن شوهرتون باید فکر تامین م ...

چقدر کوته فکرانه و بدون در نظر گرفتن جوانب نظر دادی

اولا از کجا معلوم این خانم بخواد ازدواج کنه؟ شاید تا اخر بنا شد مجرد بمونه

دوما حالا گیریم ازدواج کرد؛ ارزش ۴ تا چوب و اهن و تخته که با گذر زمان به شدت قیمتشون میاد پایین با مسکن یکیه که حداقل الان تو روستاها ۱ میلیارد پولشه؟

سوما شوهر کرد و شوهرش مثل ۶۰ ۷۰ درصد مردا تو زرد از اب در اومد؛ این بخواد طلاق بگیره کجا بره؟ همون ۴ تا چوب و تخته رو بفروشه؟ یا اخر بسوزه به پای شوهرش؟

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

شما دخترشی درست ولی خب شوهرت دومادشه و دوماد جماعت معرفت نداره 

خود من ب مادرپدرم گفتم خونه ب داداشم بدن و من چشمی بهش ندارم البته ک خواهرم دستش خالی بودو بابام یه طبقه داد ب خواهرم چندسالی بشینن تا بتونن پس انداز کنن

بله عزیزم معلومه که فرق دارید خب پدرومادر به شما جهیزیه میدن به پسرشون مسکن شوهرتون باید فکر تامین م ...

به من که نه جهزیه داده نه کوفت چی بگم تازه دارو ندار شوهرمو گرفتن برای شیر بها مثلا 😐

عزیزم حق گرفتن خونه با شوهرته ن خانوادت

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2706