2752
2734
عنوان

برخورد بد داییم با من

176 بازدید | 11 پست

داییم ۴۵ سالشه 

یه پسر ۱۵ ساله و 

دوتا دختر دوقلو ۱۰ ساله

خیلللی خشنه و بد اخلاق ، کلا این مدلیه

بعد هر موقع هم منو ببینه بهم گیر میده که چرا ازدواج نمیکنی  

چرا اینو پوشیدی چرا اونو نپوشیدی و ...

بهانه کنم هم درس میخونم میگه درست که خوب نبود ( بچگیم نمراتم بد بود یادشه) 

یعنی قشنگ خجالت میده بهم 

میگه درس رو مسی میخونه که خانوم دکتر بشه 

اگر قراره درس بخونی که آخرش بری خونه شوهر کار کنی 

همون بهتر زود شوهر کنی 

سن و سالش رو هم گفتم که بدونید مرد کاملیه

فقط هم من نیستم زن و بچه خودشم مثل سگ ازش حساب می‌برند 

حتی دست بزن داره پسرشو واسه اینکه بعد از مدرسه دیر اومده خونه با کمربند زده سیاه و کبودی کرده 

من چی بگم بهش ؟ چطوری بگم که جلوی بقیه خجالت نده بهم دیگه ؟ 

بی احترامی هم نمیتونم بکنم چون به بابا و مامانم خیلی تا الان پول قرض داده 

روزی منم خواهم مرد 💔🖤

اجازه نده فامیل تو زندگیت  دخالت کنه

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوادت باید بگن 

بعدم ببخشیدا من حالم ازاین ادما بهم میخوره و ت وفامیلمون بوده همرو شستم گزاشتم روبند 

اینجوری هرچیم بگی اخرش دعواس و میخاد روت دس بلند کنه و جریان خانوادگی میشه 

یا باخانوادت حرف بزن یا جوابشو بده درست و نترس 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

وا دایی جان زن دایی بیچارم شوهر کرد  من ندیدم خیری ببینه یا اینکه ک بگو کو تاج زن دایی  پ ن پ بعد گفتن این حرف دررو  تا ماهاهم آفتابی نشو🤣🤣🤣🤣

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕