2752
2734
عنوان

کلاهبرداری + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3505 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم و فامیلشو بگو آدرسشو بگو اگه گناوه باشه شاید بشناسم

گفت گالری شهر کتونی مال اونا بوده بانه پاساژ اربابا الان اومدن گناوه 

گفت فروشگاه مال برادرشوهر و جاریشه 

پولو به حساب باران پیکار باید بزنم اسم کاربری هم نجمه هست اطلاع دیگه ای ندارم 

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
وا هنوز متوجه نشدی ک کلاهبرداره؟ برو پول رو واریز کن تا متوجه بشی کامل 

این چتم با خانمیه که پول واریز کرده 

دو دلم چون تو کانال رضایتش همه راضین🙁

میگه ۲۱ ام واریز کرده جواب تلفن نمیدن

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
گفت گالری شهر کتونی مال اونا بوده بانه پاساژ اربابا الان اومدن گناوه  گفت فروشگاه مال برادرشوه ...

نمیشناسم فک کردم اهل خود بندره. نریز پولو. خیلی داره داستان سرایی میکنه

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!

ببین یه چیز ارز‌ون فعلا سفارش بده که اگه نفرستاد دلت نسوزه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
با کدوم منطقی جنس ۱۸۰۰با قیمت ۶۰۰میفروشه  دیگه چیکار کنه متوجه بشید کلاهبرداری 🥴

اینایی که عکسشون میذارم سفارش دادم قیمتاشونم هست 

کیف کفش قمقمه جا مدادی 

فقط کیف رو ۱۸۰۰ پرسیدم بیرون چون همشون وارداتین

کلاهبرداره

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بگو عکس کاراشو بفرسته که سفارش دادی نه اینا  رو 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

عزیزم هیییچ ارزونی بی علت نیست. حتی اگ اون چیزایی ک میخوای رو برات بفرسته قطعا کیفیتشون بااون چیزی ک در عکسهاشون دیدی متفاوته. ادم میره با چشم باز از بازار خرید میکنه بعد میاد خونه میبینه چ جنس خرابی بهش انداختن حالا ببین خرید این مدلی دیگ چطوره.  این کارو نکن

2706