2733
2734
عنوان

از دست کاربرای دیوار

385 بازدید | 33 پست

داستان از اینجا شروع شد ک من یه گربه میخواستم و پت شاپ سراغ نداشتم پس رفتم تو دیوار دنبالش بگردم و خانواده هم مخالف گربه و حیوون بودن ولی من با خودم گفتم بیارم حالا باهاش میسازن یجوری 

بیاید ادامشو بگم

من براش کم بودم رفت با عبدالله ابن زیاد ((:

بعدش من با کلی بدبختی یه بچه گربه دوماهه رو پیدا کردم و از یارو پرسیدم واگذاریه یا نه گفتش 20ت 

منم پرسیدم منظورتون بیست هزار تومنه

گفت اره 

بعد با هزااار تا بدبختی رفتم اونجا تا گربهه رو بیارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من عاشق گربه ام توخیابون می بینم براشون غش می کنم ..ولی داخل منزل اصلا دوست ندارم بیارم خواهرم وهمسایمون دارندازبس موهاشون می ریزه همه جاهست دودقیقه بغل کروم تمام لباسم شدمو..فضولن هستندهمه جامی چرخندازروی مبل گرفته تا اپن واجاق گاز

بعدششش اومدم بیست هزار تومن و بدم یارو ی چپ نگا کرد منو گف نههههه من 20 ملیون گفتم

منم اب شدم رفتم تو زمین    گفتم بیست ملیونننننن

با ناامیدی برگشتم خونه

بعدششش اومدم بیست هزار تومن و بدم یارو ی چپ نگا کرد منو گف نههههه من 20 ملیون گفتم

وااااا 😐 ۲۰ میلیووووون

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
گربهه رو تا جلو در اوردن بعدش بردن داخل دوباره     یارو منتظر بود شماره کارت بگیرم من ک ...

تقصیر تو نبود ک اون گفت ۲۰ هزار

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      
گربهه رو تا جلو در اوردن بعدش بردن داخل دوباره     یارو منتظر بود شماره کارت بگیرم من ک ...

😂😂😂😂

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
2706