2733
2734
عنوان

چمدان عروس

64 بازدید | 4 پست

چیا باید بخرم؟

لیست ریزشو بزارید

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

لوازم آرایش به‌داشتی لباس زیر و خواب لباس مجلسی ،مانتو شال ،اتو ی مو و سشوار و بابلیس حوله کیف و کفش ،و خیلی چیزای دیگه که بستگی به بودجه میشه خیلی کاملتر خرید 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول چمدان 

لباس زیر 

لباس خواب 

لباس منزلی (تیشرت شلوار تیشرت شلوارک و...)

لباس بیرونی (شال مانتو و شلوار)

کفش مجلسی کفش بیرونی کتونی و صندل و دمپایی و دمپایی رو فرشی

شال مجلسی شال بیرونی 

شومیز و شلوار 

لوازم آرایشی وبهداشتی

لباس مجلسی 

کیف مجلسی و کیف عادی 

اینا چیزایی بود ک همه برای من بود و یادم موند و همشون چندتا چندتا بودن حالا شما هرچقد بخای میتونی بگیری 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اول چمدان  لباس زیر  لباس خواب  لباس منزلی (تیشرت شلوار تیشرت شلوارک و...) لباس ب ...

آها حوله ی حمام و حوله دست 

و اتو مو

ادکلن 

چیزایی مثل مراقبت پوست و مو 

جوراب و جوراب شلواریه رنگ پوست و مشکی هم بود 

و خیلی چیزا دیگ ک الان یادم نیس 

راستی یچیزی اینارو ک داخل چمدان چیدین روش گلبرگ و شکلات بریزید 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔