2733
2734

توروخدا هرکسی تجربه داره وخوب شده بگه چجوری توروخدا...تمام دکترام رفتم میگن چیزی نیست...گاهی اوقاتم اول خواب هم میخام بخوابم سرم انگار تکون میخوره میپره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تیرویید کم کار دارم اما خب باقرص نرماله....ویتامین ب۱۲کم دارم که دارم هفته ای یکی آمپول میزنم

عجبا برو دکتر مغز و اعصاب ایشالا مشکلت برطرف بشه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
توروخدا یعنی چند ساله خوب نشده؟بیرون و مهمونی اینا می‌ره توروخدا

منم تقریبا نزدیک چندماهه اینطور شدم دلیلشو هم میدونم چرا اینطور شدم 

میگن یا خون به مغز نمیرسه یا سینوزیته مال سردی مزاجه 

منم از اواخر شهریور تا آبان ماه تقریبا همین مدلی میشدم، سنگینی سر، انگاری چشمات باز نمیشه و حالت خواب آلودگی باشه،بمن گفتن آلرژی فصلیه، خارش گوش و گلو هم دارم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706