2733
2734

پارتنر دوستم اینطور ک میگه سرش شلوغه درگیر کاره انگار،بعد دوستم میگه برام کم وقت میزاره حالا دیشب به دوستم توی تل پیام داده دوستم سین نزده بعد اخرشب ب دوستم شب بخیر گفته بازم دوستم جواب نداده و صبحم سلام صبح بخیر داده توی همون تل،جواب نداده بنظرتون پسره دوسش داره؟

🦋🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه حسی بهش نداره

پنج ساله ازدواج کردم و تو یه خونه با پدرو مادرشوهرم زندگی میکنم و روزی هزار بار با رفتار وکنایه های مادر شوهرم میمیرمو زنده میشم پنج سال زندگی من خلاصه شده تو یه اتاق دوازده متری اگه امضامو خوندی بادل پاکت برام دعا کن منم خونه دار بشم ممنون♥️
دوستت زیادی چس کنه پسره بیخیال میشه از ما گفتن بود

پسره حسی نداره؟اخه دوستم تا بهش گلایه میکنه پسره میگه من دیوونتم دوست دارم بخدا خرتم و... فقط سرم شلوغه حالا نمیدونم باز

🦋🕊