2733
2734
عنوان

ازچند سالگی اجازه ی اومدن خواستگاربرای دخترتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2708 بازدید | 117 پست
11 ؟؟؟  خواهرم حداقل اومدن خواستگار 18 سالگیه  بچه کوچیک گناه داره چرا شما اینجورین 😐

گفت یازدهم یعنی میشه ۱۷ سال

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یازدهم یعنی هنوز دیپلم نگرفته ؟؟ 

زمانی که دخترم استقلال مالی و ثبات شغلی داشته باشه میتونه ازدواج کنه(یعنی به سطحی از بلوغ رسیده و قطعا کم سن نیست ) 

ضمن اینکه مهمه برام قبل از تعهد و تأهل تجاربی از زندگی و دنیا کسب کنه 

۲۵ به بالا

زیر ۲۵ بعدا پشیمون میشه درسشو بخونه دستش تو جیب خودش باشه خیلی مهمه و اینکه خودش عاشق بشه سنتی هرکز

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
والا من اصلا اجازه ورود خواستگار سنتی برای دخترم ( اگر بچه ای داشته باشم) نخواهم داد

میشه دلیلشم بگی؟

سنتی نیس که پسره خودش گیر داده اینو میخوام

البته دختر من ندیده پسره رو

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
2706