2733
2734
عنوان

ملون برای نوزاد

417 بازدید | 51 پست

مادرشوهرم هر وقت میاد خونم باید چهار چشمی مواظبش باشم کاری نکنه یا چیزی به بچم نده. از دستش مدام حرص میخورم. پریروزم تا یه لحظه رفتم چای بریزم دیدم ملون داده بچم که سه ماه و نیمس لیس بزنه. ار چی هم بهش میگم نکن چپ چپ نگام میکنه میکنه به بچه های خودم دادم چی شد. شبش پسرم چنان دل دردی شد تا نصفه شب جیغ زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شوهرت گفتی؟

شوهرم خودش میبینه. شب که بچم جیغ میزد منم سر شوهدم غر میزدم. به مادرش میگه. بارها گفته ولی اون یه اخلاقی داره دنیایی حرف بزنی کار خودشو میکنه. همون لحظه میگی فلان چیزو نده به بچه تو چشمت نگاه میکنه انجام میده

چ میوه ی بدی ملون حساسیت زاس آخه بچه ۳ ماهه میوه میخواد چیکار 

بخدا بچه منم آلرژی داره. میگه بچم دلش میخواد بوش میاد. یا مثلا میخواد قرمه سبزی رو انگشت بزنه تو خورش بزاره دهن بچه. 

اگه برات مهمه از این به بعد وقتی میاد خونتون همه چیزو مدیریت کن اگه تنهایی اول چای بریز بزار اپن بعد خوراکی هارو بزار اپن بعد سریع همه چیزو بچین جلوش محکم بچه رو بغل کن تا وقتی خوراکی هست حتی ی لحظه ازش دور نشو 

وای بشدت حساسیت زاست .با اینجور افراد برخورد داشتم هرچیم خودتو بکشی بازم کار و سنت خودشونو پیش میگیر ...

آفرین دقیقا همینه. کلا سه کلاس سواد داره ولی هر چی بگیم دکتر فلان چیزو گفته میگه دکتر حالیش نیست. خیلی باهاش در تنسم کلا

اگه برات مهمه از این به بعد وقتی میاد خونتون همه چیزو مدیریت کن اگه تنهایی اول چای بریز بزار اپن بعد ...

مشکلم فقط خوراکی نیست. مثلا پوست بچه حساسه هی بوس میکنه. همیشه طفلک پسرم جوش داره میگه من تمیزم. بغل که هیچی خدا شاهده اصلا یک ثانیه نمیده بغلم بچم گریه کنه میرم به زور از بغلش میگیرم دو دقیقه نشده ازم میگیره. حتی وقتی بچه خواب باشه بیاد به زور بیدارش میکنه

با یه لیس دل درد وحشتناک نمیگیره بچه  اما اینجور میوه ها برای این سن خوب نیست و آلرژی میاره و ...

یه لیس نبود تا برسم بچه داشت میخورد بعدم که گفتم نده گفت خب دوس داره چیکارش داری یهو با تشر گفتم نده که راضی شد. هفته پیشم سیبو با چاقو تراشید گفتم نده گوش نداد زیاد داد بچم یبوست شد. مدفوعش سفت شده بود اذیت شد

هیچ وقت بین دو تا همخون نباش اینا که گفتی همه از روی محبته در حد فهمش غیر خوراکی دادن باقیش خیلی به بچه صدمه نمیزنه  خیلی خوبه که مهربونه و بچه رو اینقدر دوست داره  بعد رفتنش سریع صورت بچه رو بشور  

#‍ تفاوت تربیت ها

بگو دکتر گفته چون حساسیتی هست بچه خطرناکه ممکن کارش به بیمارستان بکشه خدایی نکرده

اصلا تنهاش نزار همش بغلش کن حتی خوابه بهونه تراشی کن

البته فقط در زمینه بوس و دادن خوراکی

هیچ وقت بین دو تا همخون نباش اینا که گفتی همه از روی محبته در حد فهمش غیر خوراکی دادن باقیش خیلی به ...

من بخاطر صورت بچم انقد بد شده بود مجبورشدم ببرم دکتر. دکترم کلی دعوام کرد گفت چرا بوس میکنی شوهرم بود دیگه نتونستم بگم مادرش میکنه. هر کی بچمو دید منو سرزنش کرد چرا بوس میکنی از بس پوست بچم بد شده بود. بعضی محبتا دوس داشتنه خاله خرسس. مثلا اون هفته سیب داد بچه یبوست شد. یا بچه سه ماهه رو میشونه. مگه بچه سه ماهه باید بشینه. یا میخواد چایی نبات به بچه بده. بچه من گرماییه دیشب گفتم پتو ننداز انداخت بچه چنان عرقی کرد هر چی من و باباش گفتیم گرمشه میگفت نهههههه. من میدونم سرما میخوره آخرش باباش شلوار پسرمو در اورد دست و صورتشو شست تا آروم شد. این محبتو بچه چه احتیاجی داره

هیچ وقت بین دو تا همخون نباش اینا که گفتی همه از روی محبته در حد فهمش غیر خوراکی دادن باقیش خیلی به ...

یا وقتس میفهمه میخوایم بریم جایی میاد جلوی در به زور بچرو با خودش ببره خونش. هر چی میگیم نه بخدا میاد تو میگه بدون بچه نمیرم. میگه بچم مریض میشه. بابا ما دوس داریم مثل بقیه پدر مادرا بچمونو با خودمون ببریم مهمونی خرید. به اسم محبت میاد ولی رسما میخواد بچمو ازم بگیره

2706